Czyste szaleństwo! Tak piłkarze Legii świętowali wygraną w Szczecinie

To mocny kandydat do tytułu "Mecz sezonu". Piłkarze Pogoni Szczecin i Legii Warszawa stworzyli kapitalne widowisko, w którym o jedną bramkę lepsi okazali się goście (3:4). Zobacz, co działo się w szatni legionistów po sukcesie.

Michał Fabian
Michał Fabian
radość piłkarzy Legii Warszawa po wygranej w Szczecinie Twitter / LegiaWarszawa / Na zdjęciu: radość piłkarzy Legii Warszawa po wygranej w Szczecinie
W zaległym spotkaniu PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin trzykrotnie obejmowała prowadzenie (1:0, 2:1, 3:2), ale trzy punkty pojechały do stolicy. Legia Warszawa pokazała niesamowity charakter, wyszarpując zwycięstwo 4:3.

Było ono o tyle cenniejsze, że tuż przed przerwą drużyna Kosty Runjaicia została osłabiona. Czerwoną kartkę - po analizie VAR - zobaczył Artur Jędrzejczyk.

Zwycięstwo odniesione na trudnym terenie smakowało wyjątkowo. Potwierdzeniem tego są obrazki z szatni zwycięzców. Legia pokazała w mediach społecznościowych 31-sekundowy film (zobaczycie go poniżej).

"Legia on fire!" - śpiewali piłkarze, trenerzy (w tym Kosta Runjaić) i pozostali członkowie sztabu. W pewnym momencie na piłkarzy wyspana została... zawartość pojemników z bielizną termoaktywną.

"Kitman będzie miał sporo roboty!" - komentują kibice w mediach społecznościowych, którzy chwalą doskonałą atmosferę w zespole. Przypomnijmy, że po zwycięstwie w Szczecinie Legia wróciła na pozycję lidera (więcej TUTAJ>>). Wyprzedza o punkt Śląsk Wrocław, ale ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie.

Zobacz, co działo się w szatni Legii po wygranej z Pogonią

Czytaj także: Show w PKO Ekstraklasie. Legia była na deskach, ale wstała

ZOBACZ WIDEO: Probierz musi wzniecić ogień walki
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×