Giganci obserwują sytuację gwiazdy Napoli. Transfer pokłosiem konfliktu?

W ostatnich dniach w Neapolu wybuchła ogromna afera. Victor Osimhen zagroził podjęciem środków prawnych wobec Napoli za wyśmiewające go filmy opublikowane przez klub. Sytuacja nie jest zbyt wesoła, więc nie jest wykluczone, że dojdzie do transferu.

Kuba Duda
Kuba Duda
Victor Osimhen WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Victor Osimhen
Takie sytuacje są nowością, ale w dobie wciąż idących do przodu mediów społecznościowych możliwe, że będą zdarzały się coraz częściej. Nieostrożność osób odpowiadających za social media SSC Napoli doprowadziła do konfliktu największej gwiazdy zespołu z klubem.

W związku z ośmieszającymi go filmami wrzuconymi przez mistrza Włoch, Victor Osimhen zagroził podjęciem środków prawnych w celu walki o swoje dobre imię.

Jednocześnie Nigeryjczyk wygląda obecnie na osobę, która jest obrażona na wszystkich, w tym na kolegów z drużyny. O tym więcej pisaliśmy TUTAJ.

Sytuacja nie wygląda kolorowo i media już spekulują, że wkrótce możemy być świadkami rozstania obu stron. Z informacji podanych przez Sky Sports wynika, że wydarzenia wokół nigeryjskiego snajpera bacznie obserwują wielkie kluby.

W tym gronie znalazł się m.in. Real Madryt, który wciąż poszukuje klasycznego napastnika ze światowej półki i Osimhen mógłby się wpasować w te wymagania. Poza Królewskimi zainteresowana ma być również Chelsea, ale na liście są też ekipy z Arabii Saudyjskiej, które już latem tego roku chciały podkupić tego napastnika.

Natomiast problemem mogą być wymagania finansowe Napoli. Aurelio De Laurentiis w ostatnich miesiącach stale powtarzał, że 24-latek nie jest na sprzedaż, a jeśli już, to za ogromne pieniądze. Choć oczywiście nie można wykluczyć, że pogorszenie relacji pomiędzy zawodnikiem i zespołem trochę obniży oczekiwania Azzurrich.

Czytaj też:
Prezes Rakowa wskazał cel dla klubu
Guardiola odpuścił Carabao Cup

ZOBACZ WIDEO: Styl kadry? Powtórka z Michniewicza


Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Victor Osimhen w najbliższym okienku opuści SSC Napoli?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×