Czechy - Mołdawia. Gdzie oglądać mecz eliminacji Euro 2024? Czy będzie stream online? O której?

W poniedziałek, 20 listopada o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie eliminacji Euro 2024. W nim zmierzą się Czechy i Mołdawia. Sprawdź, gdzie oglądać mecz "polskiej" grupy w telewizji oraz w internecie.

JF
Mecz towarzyski Węgier z Czechami w 2023 roku Instagram / ceskarepre / Mecz towarzyski Węgier z Czechami w 2023 roku
Czechy - Mołdawia. Gdzie oglądać eliminacje Euro 2024? Czy będzie w TV i online? O której? Spotkanie reprezentacji Czech z Mołdawią rozstrzygnie, kto oprócz Albanii awansuje na Euro 2024 z "polskiej" grupy. Mecz ten byłby ważny dla naszej kadry tylko w przypadku zwycięstwa z naszymi sąsiadami, a Biało-Czerwoni zremisowali 1:1.

Sytuacja przed tym starciem jest jasna. Mołdawianie muszą wygrać wyjazdowy pojedynek, by pojechał na Euro. Każdy inny wynik będzie oznaczał, że to Czesi w przyszłym roku zagrają w turnieju, który odbędzie się w Niemczech.

Transmisję telewizyjną ze spotkania Portugalia - Islandia przeprowadzi Polsat Sport News.

Eliminacje Euro 2024 w internecie. Stream online z meczu Czechy - Mołdawia

Mecz eliminacji Euro 2024, w którym wystąpią Czechy -Mołdawia będzie dostępny w internecie. Stream online zostanie udostępniony przez aplikację Polsat Box Go, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Natomiast darmową relację tekstową przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty
.

Początek meczu Czechy - Mołdawia: 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Stream online: Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Polacy ostro po blamażu kadry z Czechami. "Lewandowski? Tragedia. Trzeba szukać następcy"
Kto awansuje na Euro?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×