Szykuje się kolejny głośny powrót do TVP. "Trwają rozmowy"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / NurPhoto / Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
Getty Images / NurPhoto / Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
zdjęcie autora artykułu

Jakub Kwiatkowski w rozmowie z WP SportoweFakty zdradził, że szykuje się głośny powrót do jego redakcji. To pierwszy wywiad nowego dyrektora TVP Sport po objęciu stanowiska.

Od niedawna Jakub Kwiatkowski jest szefem sportu w TVP. Były rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej i team manager reprezentacji Polski przemeblowuje nieco zespół redakcji. Zaraz po objęciu stanowiska ogłosił między innymi powrót Dariusza Szpakowskiego do komentowania meczów piłkarskich.

Słynnego komentatora nie słyszeliśmy od mistrzostw świata w Katarze. Teraz wraca i niedługo znowu będziemy słyszeli jego głos, także podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu. Ale obecnie najciekawszą nowinką jest to, że Szpakowski ma ponownie komentować futbol w duecie z byłym znakomitym piłkarzem Grzegorzem Mielcarskim.

Sam Kwiatkowski w rozmowie z WP SportoweFakty (całość TUTAJ) potwierdził, że sprawa z angażem byłego piłkarza m.in. FC Porto jest w toku. - Trwają rozmowy z Grzegorzem, są na ostatniej prostej. Wierzę, że uda się nam dogadać - zdradził.

Jeśli do takiego powrotu dojdzie, będzie do powrót do tej stacji po dekadzie. Ostatni raz w TVP Grzegorz Mielcarski pracował w 2014 roku. Oczywiście potem można było zobaczyć go w mediach, ale w telewizji Canal+, gdzie regularnie komentował mecze Ekstraklasy.

Jednak od tego zajęcia też miał przerwę, bo zrezygnował z niego, gdy zdecydował się na pracę w reprezentacji Polski u boku Fernando Santosa. Ten epizod nie trwał jednak zbyt długo - od marca do września ubiegłego roku. Teraz szykuje nam się powrót srebrnego medalisty igrzysk olimpijskich z 1992 roku do pracy przed kamerą.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie minęło nawet 20 sekund. Szalony początek meczu

Czytaj też: Giganci na drodze Polski w Lidze Narodów Probierz o losowaniu. Zaskakujące słowa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)