Jest już ostateczna decyzja w sprawie kandydata na bramkarza Wisły Kraków

Jak w poniedziałek informowały WP SportoweFakty, Wisła Kraków zainteresowała się białoruskim bramkarzem Antonem Chichkanem. Były zawodnik BATE Borysów pojawił się już w Polsce i doszło do finalnych negocjacji. Wszystko w tej sprawie jest już jasne.

Piotr Koźmiński
Piotr Koźmiński
piłkarze Wisły Kraków WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków
Anton Chichkan ma 28 lat i pięć mistrzowskich tytułów na koncie. Trzy razy sięgnął z BATE Borysów po mistrzostwo Białorusi, a do tego dorzucił dwa tytuły mistrzowskie w Gruzji. W styczniu rozstał się z Dinanem Batumi i był wolnym piłkarzem.

Jak informowały WP SportoweFakty, na piłkarza uwagę zwróciła szukająca bramkarza Wisła Kraków. W poniedziałek wieczorem zawodnik dotarł do Krakowa, a we wtorek przechodził testy medyczne.

Negocjowano też ostatnie szczegóły jego kontraktu. Z naszych informacji wynika, że strony doszły do porozumienia i Białorusin zwiąże się z Wisłą do końca tego sezonu. W umowie zawarto opcję jej przedłużenia.

To kończy więc poszukiwania "Białej Gwiazdy" na tej pozycji. Niewykluczone, że ktoś jeszcze wzmocni klub spod Wawelu, ale na informacje, czy tak się naprawdę stanie trzeba jeszcze poczekać.

Wisła walczy o powrót do Ekstraklasy. Na inaugurację wiosny pokonała na wyjeździe Stal Rzeszów 2:1 po bardzo emocjonującym meczu.

Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Czy Wisła Kraków awansuje w tym sezonie do Ekstraklasy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×