Niedosyt po meczu w Udine. Końcówka Łęgowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/GABRIELE MENIS / Po meczu Udinese z Salernitaną obie drużyny mogły czuć niedosyt

Bez przełamania w meczu Udinese z Salernitaną. Obie drużyny mają ostatnio problemy z wygrywaniem i swojej sytuacji nie poprawiły. W bezpośrednim starciu padł remis 1:1.

W tym artykule dowiesz się o:

Zamykający tabelę Serie A piłkarze Salernitany nie poprawili swojej sytuacji. Ligowy maruder rywalizował na wyjeździe z inną zagrożoną drużyną, czyli Udinese. Zespół z Udine plasuje się obecnie w bezpiecznej strefie, jednak spokojnie czuć się nie może.

Mecz świetnie rozpoczął się dla gości, którzy prowadzili od 10. minuty. Loim Tchaouna zdobył gola dla Salernitany. Do przerwy w spotkaniu był już jednak remis. W doliczonym czasie 1. połowy bramkę zdobył Hassane Kamara.

Po zmianie stron gole nie padły. Na ostatnie cztery minuty na boisku pojawił się Mateusz Łęgowski.

Saletnitana do bezpiecznej strefy ma obecnie sześć punktów straty. Natomiast Udinese nad niebezpieczną częścią Serie A ma przewagę czterech punktów.

Udinese Calcio - US Salernitana 1919 1:1 (1:1) 0:1 - Loum Tchaouna 10' 1:1 - Hassane Kamara 45+3'