Raków Częstochowa - Legia Warszawa NA ŻYWO. Stream, transmisja, live

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/
zdjęcie autora artykułu

W hicie 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa podejmie Legię Warszawa. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

[h2]

PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Legia Warszawa. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Na sobotni mecz w Częstochowie będą zwrócone oczy wszystkich kibiców piłki nożnej w Polsce. Obie drużyny wciąż walczą o czołowe lokaty na koniec rozgrywek, premiowane grą w eliminacjach do europejskich pucharów.

Jednak jeszcze więcej smaczku dodaje fakt, że Legia Warszawa postanowiła zwolnić Kostę Runjaicia i zatrudniła na jego miejsce Goncalo Feio. Feio współpracował niegdyś w Częstochowie z Dawidem Szwargą, a teraz dwa kluby prowadzone przez tych szkoleniowców staną naprzeciwko siebie.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra.

Raków Częstochowa - Legia Warszawa w internecie. Stream online

Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa: 13.04.2024 (sobota), godz. 20:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)