Nowe wieści w sprawie zdrowia Ramireza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Dani Ramirez
Newspix / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Dani Ramirez
zdjęcie autora artykułu

To były chwile grozy. W trakcie meczu ŁKS – Lech, bez kontaktu z przeciwnikiem, na murawę upadł Dani Ramirez. Hiszpan trafił natychmiast do szpitala i przeszedł szereg badań. WP SportoweFakty mają najnowsze informacje o stanie jego zdrowia.

W tym artykule dowiesz się o:

Takich obrazków nie chcielibyśmy nigdy oglądać przy okazji meczu piłkarskiego. Dani Ramirez nagle stracił przytomność w pierwszej połowie meczu ŁKS - Lech i z murawy powiało grozą.

Piłkarze, widząc, że stało się coś złego, od razu zaczęli domagać się pomocy medycznej dla Daniego, a kibice dosłownie zamarli. Na obiekcie zapadła cisza i nerwowe oczekiwanie co będzie dalej.

Hiszpan natychmiast został zabrany do szpitala, a opuszczając boisko na noszach zdążył jeszcze pozdrowić kibiców obu drużyn, skandujących w tamtym momencie jego nazwisko.

Na szczęście wiele wskazuje na to, że skończy się na strachu i że Ramirezowi nic poważnego nie dolega.

Piłkarz ŁKS-u spędził w szpitalu niedzielę i poniedziałek, a z informacji WP SportoweFakty wynika, że we wtorek został już wypuszczony do domu.

ZOBACZ WIDEO: To będzie robił Neymar po zakończeniu kariery? Ależ forma

Jak usłyszeliśmy nieoficjalnie, z sercem Hiszpana wszystko w porządku, badania nie wykazały żadnych anomalii. Niemniej na pełne wyniki badań piłkarz i klub muszą jeszcze poczekać. Prawdopodobnie jutro, to jest w środę, cała dokumentacja medyczna zostanie przekazana w odpowiednie ręce.

Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy ŁKS Łódź utrzyma się w Ekstraklasie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
adam kajdan
23.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jakąś przyczyną jest zawsze ..