Anglicy naśmiewają się z Casha. "Tak Matty, to dokładnie to"

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Matty Cash
YouTube / Na zdjęciu: Matty Cash
zdjęcie autora artykułu

Angielskie media naśmiewają się z Matty'ego Casha, który wziął udział w nagraniu programu wideo razem z innymi piłkarzami Premier League. Jedno pytanie zadane reprezentantowi Polski sprawiło mu wielkie problemy.

W tym artykule dowiesz się o:

Matty Cash wziął udział w quzie zorganizowanym przez oficjalny kanał Premier League w serwisie Youtube. Tym razem tematem przewodnim wideo i zadawanych pytań były zjawiska paranormalne oraz mroczne historie znane z horrorów.

Obok reprezentanta Polski na pytania odpowiadali także m.in. Gabriel Jesus (Arsenal) czy Mychajło Mudryk (Chelsea).

Wideo pojawiło się w serwisie i szybko zostało opisane przez brytyjskie media. Na czołówki trafił właśnie Cash, któremu wytknięto jedną odpowiedź.

Otóż zawodnik Aston Villi został zapytany, który z jego klubowych kolegów przeżyłby apokalipsę zombie. Jak odpowiedział? - A co to jest apokalipsa? - zaskoczył wszystkich.

Odpowiedź Matty'ego Casha od 2:28:

"Obrońca Aston Villi zatrzymał się na pytaniu o apokalipsę. Zapytał, czy to coś związane z zombie. Tak Matty, to dokładnie to" - opisał "Daily Star".

Przypomnijmy, że w ostatni czwartek Aston Villa odpadła w półfinale Ligi Konferencji Europy, przegrywając drugi mecz z Olympiakosem (0:2).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty