Papszun kompletuje sztab. Asystent opuszcza Raków

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: trener Marek Papszun
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: trener Marek Papszun
zdjęcie autora artykułu

Marek Papszun wrócił do Rakowa Częstochowa i wprowadza swoje porządki. Klub poinformował o rozstaniu z Łukaszem Włodarkiem.

Kierownictwo Rakowa Częstochowa uznało, że Dawid Szwarga nie sprawdził się na stanowisku pierwszego trenera. Po zakończeniu sezonu PKO Ekstraklasy, wielki powrót na Limanowskiego zaliczył Marek Papszun, który święcił sukcesy z drużyną.

Mówiło się, że Szwargą zainteresował się pierwszoligowy ŁKS Łódź, natomiast nie można wykluczyć, że pozostanie w Częstochowie jako asystent Papszuna. 49-latek na nowo układa bowiem sztab szkoleniowy "Medalików".

Raków pożegnał już dotychczasowego asystenta, Łukasza Włodarka. Młody trener był zatrudniony w klubie od sierpnia 2021 roku i nie ukrywał, że bardzo dużo zawdzięcza Papszunowi, Szwardze i akcjonariuszowi Michałowi Świerczewskiemu.

- Podziękowania należą się też sztabowi szkoleniowemu, głównie za wspólną wspaniałą pracę i niezapomnianą atmosferę. Dziękuję również oczywiście piłkarzom! Był to wspaniały, niezapomniany czas. Doświadczenie, które zmieniło moje trenerskie życie. Raków będę miał głęboko w sercu na zawsze - mówił Włodarek, cytowany przez rakow.com.

W planach Papszuna nie został uwzględniony także Jakub Dziółka. Wkrótce trener ma przedstawić nowych współpracowników.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Czytaj więcej: Probierz zdradził, co usłyszał od "Lewego" i Szczęsnego na golfie. "I to jest prawda"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty