Sceny na treningu. Wyciągnął koszulkę i "zaczepił" Szczęsnego po angielsku

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Po lewej: Wojciech Szczęsny (WP SportoweFakty), po prawej: turecki kibic w Hanowerze
WP SportoweFakty / Po lewej: Wojciech Szczęsny (WP SportoweFakty), po prawej: turecki kibic w Hanowerze
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w środę odbyła pierwszy trening na niemieckiej ziemi przed Euro 2024. Kadrowicze nie mogą narzekać na brak zainteresowania kibiców - także tych spoza naszego kraju. Przekonał się o tym Wojciech Szczęsny.

Na środowym treningu reprezentacji Polski w Hanowerze pojawiło się mnóstwo kibiców na trybunach. Nie zabrakło też tureckich fanów... z barwami Fenerbahce. Jeden z nich wykrzykiwał w kierunku Wojciecha Szczęsnego i... namawiał go do transferu.

- Szczęsny, Mourinho na ciebie czeka - wołał w języku angielskim sympatyk ekipy ze Stambułu. Wymienił też nazwisko innego z Biało-Czerwonych. Oczywiście mowa o Sebastianie Szymańskim, który występuje w tym zespole. Nagranie opublikowało w mediach społecznościowych TVP Sport.

Oczywiście, namowy nie są przypadkowe. Przyszłość Wojciecha Szczęsnego stoi bowiem pod znakiem zapytania. Według doniesień światowych dziennikarzy reprezentantowi Polski najbliższej jest aktualnie do Al-Nassr - drużyny z Arabii Saudyjskiej.

"Arabowie sprowadzą jednego z najlepszych bramkarzy w Europie i usatysfakcjonowali Cristiano Ronaldo. Szczęsny ma 34 lata i jest już pewny opuszczenia kadry narodowej po mistrzostwach Europy, gwarantuje sobie ostatni taniec za prawie 40 milionów w ciągu dwóch lat" - pisała "La Gazetta dello Sport" (więcej TUTAJ).

Mimo wszystko bramkarz reprezentacji Polski zapewne myślami jest obecnie przy nadchodzącym Euro 2024. Zespół Michała Probierza już w najbliższą niedzielę (16 czerwca) rozpocznie turniej starciem z Holandią. Relacja tekstowa "na żywo" z meczu będzie dostępna na portalu WP SportoweFakty.

Zobacz też: Dyrektor TVP Sport wbił szpilę w PZPN. "Z szacunku do piłkarzy i ich bliskich"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty