Probierz wciąż to ma. Ależ przymierzył [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: Michał Probierz podczas treningu przed Euro 2024
Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: Michał Probierz podczas treningu przed Euro 2024
zdjęcie autora artykułu

Selekcjoner reprezentacji Polski na treningu przed meczem z Holandią na Euro 2024 pokazał niezłe umiejętności strzeleckie. Zobacz popis Michała Probierza.

Polscy piłkarze przygotowują się do swojego pierwszego meczu na Euro 2024. W niedzielę (16 czerwca o godz. 15:00) Biało-Czerwoni bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego (więcej TUTAJ) zagrają z Holandią.

Na urazy narzekają też Karol Świderski i Paweł Dawidowicz, ale w ich przypadku są szanse na występ przeciwko Pomarańczowym.

Szkoda tylko, że wobec tak dużych problemów zdrowotnych w naszej kadrze, do składu nie może wskoczyć... Michał Probierz. Wydaje się bowiem, że selekcjoner jest w całkiem niezłej formie.

Trener błysnął na jednym z treningów w Hanowerze (tam będzie stacjonować polski zespół podczas Euro 2024), kiedy popisał się strzałem w poprzeczkę z ok. 18 metrów. "Michał Probierz to ma" - podsumowano na profilu TVP Sport na platformie X, gdzie zamieszczono wideo (patrz poniżej).

Przypomnijmy, że Probierz w swojej karierze zawodniczej (lata 1990-2005) występował m.in. w Ruchu Chorzów, Uerdingen, Górniku Zabrze i Widzewie Łódź. Jego przygodę z profesjonalnym futbolem zakończyła kontuzja zerwania więzadeł krzyżowych.

Zobacz: Duża gratka. Ile będzie kosztować polskich kibiców Euro 2024?

ZOBACZ WIDEO: Pierwszy trening w Hanowerze. Biało-Czerwonym towarzyszyły tłumy!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty