Euro 2024. Hiszpania - Chorwacja. Gdzie oglądać? O której start?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jose Luis Contreras/Dax Images / Na zdjęciu: reprezentacja Hiszpanii
Getty Images / Jose Luis Contreras/Dax Images / Na zdjęciu: reprezentacja Hiszpanii
zdjęcie autora artykułu

W sobotę, 15 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się trzeci mecz Euro 2024. W nim reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Chorwacją. Spotkanie to można oglądać w telewizji oraz w internecie, w tym m.in. w Pilocie WP.

Hiszpania - Chorwacja. Euro 2024. Gdzie śledzić trzeci mecz w telewizji?

Koniec odliczania, czas grania! W trzecim meczu Euro 2024 reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Chorwacją. Faworytem tego spotkania wydaje się być pierwszy z wymienionych zespołów, który zdaniem ekspertów włączy się do walki o końcowy triumf na mistrzostwach Europy.

Początek trzeciego meczu Euro 2024 zaplanowano na sobotę, 15 czerwca o godzinie 18:00. Transmisja telewizyjna z tego spotkania dostępna w Telewizji Polskiej, a konkretnie na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport.

Jak oglądać Euro 2024 w internecie? Stream online z trzeciego meczu Hiszpania - Chorwacja

Spotkanie Hiszpania - Chorwacja będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Pilot WP (w odpowiednim pakiecie) lub za sprawą strony i aplikacji sport.tvp.pl. Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE z trzeciego meczu Euro 2024 Hiszpania - Chorwacja na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hiszpania - Chorwacja: 18:00. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie), sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Dojrzał Lewandowskiego. "Lekko skwaszona mina"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty