NA ŻYWO. "Prosto z Euro". Kolejny dzień przed nami. Grają grupowi rywale Polaków!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty
WP SportoweFakty
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski zagrała swój pierwszy mecz na Euro 2024. Biało-Czerwoni ulegli Holandii 1:2. Przed nami pojedynek m.in. grupowych rywali naszych zawodników. Gośćmi "Prosto z Euro" będą Michał Listkiewicz i Adrian Mierzejewski.

Za nami dzień pełen emocji na Euro 2024. Po dobrym meczu reprezentacja Polski przegrała z reprezentacja Holandii 1:2. Bramkę dla Biało-Czerwonych zdobył Adam Buksa, dla Oranje strzelali Cody Gakpo i Wout Weghorst. Podopieczni zostawili po sobie dobre wrażenie i nadzieję na równą walkę z Austrią i Francją.

Ostatnim niedzielnym meczem było starcie Serbii z Anglią. Wyspiarze są jednymi z kandydatów do wygrania całego turnieju, a już na jego starcie mocno się męczyli z niżej notowanymi rywalami. Podopieczni Garetha Southgate'a wygrali tylko 1:0 i to też w niezbyt pięknym stylu.

W poniedziałek czekają nas kolejne emocje na mistrzostwach Europy w Niemczech. Tym razem czekają nas dwa mecze grupy E oraz mecz grupowych rywali Polaków. Spotkanie Austrii z Francją zamknie poniedziałkowe zmagania.

O 9:45 wystartuje codzienny program "Prosto z Euro". Gośćmi Marcina Gazdy będą były sędzia oraz prezes PZPN Michał Listkiewicz oraz były piłkarz i reprezentant Polski Adrian Mierzejewski.

Program "Prosto z Euro" emitowany jest na kanale YouTube WP SportoweFakty codziennie o godzinie 9:45.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty