Świetne wieści ws. Roberta Lewandowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Piotr Kucza / FotoPyk / Robert Lewandowski
Newspix / Piotr Kucza / FotoPyk / Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Robert Lewandowski zaczął środowy trening z drużyną. Ćwiczy z pozostałymi pierwszy raz od odniesienia kontuzji. Tymczasem Piotr Zieliński na początku zajęć ćwiczył indywidualnie.

Z Hanoweru - Dariusz Faron, WP Sportowe Fakty 

Już wczoraj informowaliśmy, że środa będzie dla kapitana Biało-Czerwonych bardzo ważnym dniem. Robert Lewandowski, zgodnie z tymi doniesieniami, rozpoczął trening z zespołem. Najpierw grał z kolegami w "dziadka", by później normalnie wziąć udział w pierwszym ćwiczeniu. Wiele wskazuje na to, że lider reprezentacji będzie do dyspozycji selekcjonera w piątkowym meczu przeciwko Austrii.

Nie wiadomo jednak, w jakim wymiarze. Wszystko zależy od tego, jak noga zareaguje na obciążenia. Decyzja odnośnie gry "Lewego" od pierwszej minuty najprawdopodobniej zapadnie w czwartek, choć tu decydujący głos ma oczywiście Michał Probierz.

Tymczasem na początku środowych zajęć indywidualnie trenował Piotr Zieliński. Pomocnik ćwiczył na rowerze stacjonarnym. Przypomnijmy, że "Zielu" nie dokończył spotkania z Holandią.

- Miałem problemy mięśniowe, dokładnie z mięśniem dwugłowym. Czułem zmęczenie. Pokazałem trenerowi, żeby zmienił mnie za pięć minut. Ale poczułem ból wcześniej i opuściłem boisko od razu. Nie jest to duży problem - mówił gracz w rozmowie z naszym reporterem, Mateuszem Skwierawskim.

Jak słyszymy od osób z PZPN, "Zielu" po prostu ma dziś mniejsze obciążenia i nie jest to związane z żadną nową kontuzją.

Typowanie
Polska
Typowanie zakończone
Austria
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Najważniejszy dzień dla Roberta Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty