II-ligowcy zmieniają trenerów. Nieudany powrót Rafała Ulatowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Resovia / Na zdjęciu: Rafał Ulatowski
YouTube / Resovia / Na zdjęciu: Rafał Ulatowski
zdjęcie autora artykułu

Rafał Ulatowski nie utrzymał Resovii w Fortuna I lidze i rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Poznaliśmy już jego następcę, którym został Jakub Żukowski. Szkoleniowcem ŁKS-u II Łódź nie będzie dłużej Marcin Pogorzała.

Resovia spadła w poprzednim sezonie z Fortuna I ligi. Kończyła rozgrywki pod wodzą Rafała Ulatowskiego, który prowadził drużynę w rundzie wiosennej. Po nieudanej próbie utrzymania zespołu, Ulatowski rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Resovia poinformowała o tym w komunikacie w środę.

Jednocześnie drugoligowiec z Rzeszowa poinformował o zatrudnieniu nowego trenera. Następcą Rafała Ulatowskiego został Jakub Żukowski, który podpisał kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. W poprzednim sezonie Żukowski był asystentem Rafała Ulatowskiego.

Również ŁKS II Łódź przystąpi do następnego sezonu z nowym szkoleniowcem. Klub poinformował odejściu Marcina Pogorzały, który odpowiadał za wyniki drugiego zespołu w pierwszym sezonie na szczeblu centralnym.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?!

Stabilizacja z kolei w GKS-ie Jastrzębie. Także w środę klub z województwa śląskiego poinformował o przedłużeniu kontraktu z Dawidem Pędziałkiem. Umowa będzie obowiązywać jeszcze przez rok za sprawą spełnienia zapisanych w niej warunków. Dawid Pędziałek odpowiada za wyniki jastrzębian od listopada 2023 roku.

Sezon w II lidze rozpocznie się w przedostatni weekend lipca.

Czytaj także: Wisła Kraków wzmacnia skrzydła. Doświadczony Albańczyk ma pomóc w awansie Czytaj także: Wisła zrezygnowała z piłkarza. Nie przeszedł testów medycznych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!