"Nigdy tego nie robię". Tak zakończył wywiad

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / FOXSoccer / Na zdjęciu: Peter Schmeichel i Kasper Schmeichel
Twitter / FOXSoccer / Na zdjęciu: Peter Schmeichel i Kasper Schmeichel
zdjęcie autora artykułu

Kasper Schmeichel broni bramki reprezentacji Danii na Euro 2024. Po czwartkowym meczu z Anglią (1:1) udzielił wywiadu... swojemu ojcu Peterowi. Rozmowa zakończyła się w niecodzienny sposób. Wideo telewizji FOX Sports ma już prawie 3 mln wyświetleń.

Reprezentacja Danii po dwóch spotkaniach Euro 2024 ma na koncie dwa punkty. Najpierw zremisowała ze Słowenią 1:1, a następnie - w czwartek, we Frankfurcie - uzyskała ten sam wynik w meczu z Anglią.

W obu meczach bramki Duńczyków strzegł Kasper Schmeichel, który jest kapitanem zespołu na niemieckim turnieju. 37-latek po potyczce z Anglią udzielił wywiadu stacji FOX Sports. Telewidzowie byli świadkami niecodziennych scen, bo rozmowę prowadził... Peter Schmeichel, były reprezentant Danii i ojciec Kaspra.

Schmeichel senior pełni na turnieju rolę eksperta telewizyjnego. Najpierw zadał kilka pytań synowi, a następnie w dość nieoczekiwany sposób zakończył wywiad. - Przeprowadzam wiele pomeczowych rozmów, ale tego nigdy nie robię - oznajmił 60-latek, a następnie wyściskał się z synem.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Pazdan przedstawił skład na mecz z Austrią. Niespodzianka w linii obrony

Kasper sprezentował mu koszulkę, w której wystąpił przeciwko Anglikom. "Rodzinny wywiad" na antenie FOX Sport podbija sieć (publikujemy go poniżej). Film zamieszczony na portalu X ma już prawie 3 mln wyświetleń. Wielu internautów podkreśla, że był to wzruszający moment.

"To takie piękne", "Dumny ojciec", "Uwielbiam to", "Obaj muszą być tacy dumni" - to tylko kilka z wielu wpisów na portalu X.

Przypomnijmy, że Peter Schmeichel zna smak triumfu na Euro. W 1992 r. wraz z kadrą Danii sensacyjnie sięgnął po złoto - podczas mistrzostw, które odbywały się w Szwecji. Obecnej reprezentacji pozostało jeszcze jedno spotkanie w fazie grupowej Euro 2024, 25 czerwca z Serbią.

Czytaj także: 114 km/h. Komentatorzy byli w szoku Czytaj także: "Euro wisi na włosku". Poruszenie wśród Anglików

Źródło artykułu: WP SportoweFakty