Sponsor strategiczny pozostaje przy Warcie Poznań. Zawarto nową umowę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: piłkarze Warty Poznań
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: piłkarze Warty Poznań
zdjęcie autora artykułu

Poniedziałek był dniem wielu dobrych wiadomości dla Warty Poznań. Ostatnią jest przedłużenie umowy ze sponsorem strategicznym.

W tym artykule dowiesz się o:

Na centralnej części koszulek "Zielonych" nadal eksponowane będzie logo firmy Fogo - największego polskiego producenta agregatów prądotwórczych. Ta współpraca potrwa co najmniej do końca sezonu 2024/2025.

- Nasza determinacja i zaangażowanie we wspieranie klubu pozostają niezachwiane. W pełni zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoi Warta, oraz trudności, jakie napotyka. Właśnie dlatego teraz bardziej niż kiedykolwiek czujemy obowiązek okazania wsparcia i wiary w przyszłość klubu. Chcemy, aby Warta nie musiała skupiać się na poszukiwaniu sponsora, a mogła skupić się na budowaniu drużyny - powiedział dyrektor operacyjny Fogo, Jan Wojciak.

– Bardzo się cieszymy, że firma Fogo zostaje z nami na dłużej. Biorąc pod uwagę obecną sytuację klubu, deklaracja dalszego wsparcia jest dla nas dowodem na to, że nawiązujemy z partnerami relacje wykraczające poza standardowy biznes. Będziemy pracowali nad tym, żeby współpraca trwała jak najdłużej i dziękujemy Fogo za to zaufanie - zaznaczył członek zarządu Warty, Maciej Wojdyło.

Producent agregatów prądotwórczych, działający na rynku od ponad 20 lat, zaczął wspierać "Zielonych" w listopadzie ubiegłego roku i pozostanie ich sponsorem strategicznym.

W poniedziałek właściciel klubu Bartłomiej Farjaszewski oficjalnie ogłosił, że drużyna na pewno wystartuje w Betclic I lidze. Podano ponadto nazwisko dyrektora sportowego i trenera, którymi zostali odpowiednio Dawid Frąckowiak oraz Piotr Jacek.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Do pewnego momentu Michał Probierz był największym zwycięzcą tego Euro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty