Wideo niesie się po sieci. Pokazali, co Anglik zrobił po przegranym meczu

Getty Images / Marvin Ibo Guengoer / ITV Football/X / Jude Bellingham

Reprezentacja Anglii w finale Euro 2024 musiała uznać wyższość Hiszpanów. Mimo niekorzystnego wyniku Jude Bellingham potrafił pokazać klasę. Nagranie obrazujące jego zachowanie jest hitem internetu.

W niedzielę (14 lipca) odbyło się finałowe spotkanie Euro 2024. Po pełnym dramaturgii meczu reprezentacja Hiszpanii pokonała reprezentację Anglii 2:1. Gola na wagę zwycięstwa w 86. minucie zdobył Mikel Oyarzabal.

Po spotkaniu angielscy piłkarze nie ukrywali swojego smutku i zdenerwowania. I nie ma się czemu dziwić - "Synowie Albionu" po raz ostatni po tytuł na wielkiej imprezie sięgnęli 58 lat temu. W dodatku po raz drugi z rzędu przegrali w finale Euro.

Mimo tego Jude Bellingham potrafił pokazać klasę. W sieci niesie się już wideo, na którym widać, jak 21-letni piłkarz po ceremonii wręczenia medali podszedł do Daniego Carvajala, który cieszył się ze zwycięstwa ze swoimi dziećmi, a następnie objął ich.

"Miły moment z Jude'em Bellinghamem, Danielem Carvajalem i jego rodziną" - czytamy na profilu ITV Football w mediach społecznościowych (wspominane nagranie wideo możesz zobaczyć na końcu naszego artykułu).

Przypomnijmy, że Bellingham brał udział w akcji dającej jego reprezentacji gola na 1:1. To właśnie po podaniu zawodnika Realu Madryt w 73. minucie spotkania piłkę do bramki strzeżonej przez Unaia Simona skierował Cole Palmer.