Liga Mistrzów. AC Milan - Liverpool. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Trener Karabachu nie zamierza postawić na otwarty futbol
Materiały prasowe / Trener Karabachu nie zamierza postawić na otwarty futbol

W hicie pierwszej kolejki Ligi Mistrzów AC Milan zagra z Liverpoolem. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Mistrzów. AC Milan - Liverpool. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Rusza Liga Mistrzów w nowej formule i już na pierwszy ogień doczekamy się bardzo interesującego starcia pomiędzy AC Milanem a Liverpoolem FC. W miniony weekend Milan odniósł przekonujące zwycięstwo 4:0 nad Venezią, co było niezwykle ważnym momentem dla nowego trenera Paulo Fonseki. Po trudnym początku jego pracy (trzy mecze bez zwycięstwa w Serie A), ta wygrana była niejako przełamaniem.

W Liverpoolu było odwrotnie. Angielski klub rozpoczął sezon w Premier League od trzech zwycięstw, aż w końcu w czwartej kolejce poległ w starciu z Nottingham Forest.

Pierwszy gwizdek meczu AC Milan - Liverpool zaplanowany został na godz. 21:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Extra 1.

AC Milan - Liverpool w internecie. Stream online, relacja live

Mecz AC Milan - Liverpool zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu AC Milan - Liverpool: 17.09.2024 (wtorek), godz. 21:00. Transmisja TV: Canal+ Extra 1. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty