PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki

W meczu dziesiątej kolejki PKP BP Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochwoa - Puszcza Niepołomice. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Po efektownym triumfie 5:1 nad Zagłębiem Lubin, Raków Częstochowa szybko pożegnał się z Fortuna Pucharem Polski. Drużyna z Częstochowy przegrała z Miedzią Legnica, zespołem z pierwszej ligi, a o takim rozstrzygnięciu zdecydowały rzuty karne.

Teraz podopieczni Marka Papszuna będą chcieli zrehabilitować się za tę poważną rysę. Klub w PKO BP Ekstraklasie zmierzy się z Puszczą Niepołomice - 14. zespołem tabeli. Warto dodać, że w poprzednim sezonie Puszcza potrafiła zremisować z Rakowem u siebie 1:1, natomiast w Częstochowie przegrała 0:2.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 14:45. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport 3.

Raków Częstochwoa - Puszcza Niepołomice w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Raków Częstochwoa - Puszcza Niepołomice zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Raków Częstochwoa - Puszcza Niepołomice: 28.09.2024 (sobota), godz. 14:45. Transmisja TV: Canal+ Sport 3. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty