Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki III ligi gr. III

 Redakcja
Redakcja

30. kolejka - 14 czerwca
Rozwój Katowice - GKP Gorzów Wlkp. 1:1
Chrobry Głogów - Pogoń Świebodzin 4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Skalnik Gracze 6:1
Arka Nowa Sól - Raków Częstochowa 3:2
Miedź Legnica - Polonia Słubice 1:2
MKS Kluczbork - Unia Kunice Żary 4:2
Koszarawa Żywiec - Walka Makoszowy Zabrze 0:1
Gawin Królewska Wola - Lechia Zielona Góra 5:0

29. kolejka - 7 czerwca
Lechia Zielona Góra - Rozwój Katowice 4:1
Walka Makoszowy Zabrze - Gawin Królewska Wola 0:1
Unia Kunice Żary - Koszarawa Żywiec 4:3
Polonia Słubice - MKS Kluczbork 1:0
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 3:2
Skalnik Gracze - Arka Nowa Sól 1:2
Pogoń Świebodzin - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:3
GKP Gorzów Wlkp. - Chrobry Głogów 0:0

28. kolejka - 31 maja
Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin 1:1
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 1:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKP Gorzów Wlkp. 1:1
Miedź Legnica - Skalnik Gracze 5:0
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 1:0
Koszarawa Żywiec - Polonia Słubice 1:0
Gawin Królewska Wola - Unia Kunice Żary 3:0
Lechia Zielona Góra - Walka Makoszowy Zabrze 3:2

27. kolejka - 24/25 maja
Walka Makoszowy Zabrze - Rozwój Katowice 2:0
Unia Kunice Żary - Lechia Zielona Góra 0:3
Polonia Słubice - Gawin Królewska Wola 1:2
Raków Częstochowa - Koszarawa Żywiec 1:2
Skalnik Gracze - MKS Kluczbork 1:4
Pogoń Świebodzin - Miedź Legnica 1:2
GKP Gorzów Wlkp. - Arka Nowa Sól 4:0
Chrobry Głogów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1

26. kolejka - 16/17 maja
Rozwój Katowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:2
Arka Nowa Sól - Chrobry Głogów 1:1
Miedź Legnica - GKP Gorzów Wlkp. 0:0
MKS Kluczbork - Pogoń Świebodzin 5:1
Koszarawa Żywiec - Skalnik Gracze 3:1
Gawin Królewska Wola - Raków Częstochowa 0:2
Lechia Zielona Góra - Polonia Słubice 1:2
Walka Makoszowy Zabrze - Unia Kunice Żary 2:0

25. kolejka - 10 maja
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Arka Nowa Sól 2:3
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:2
GKP Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 2:0
Pogoń Świebodzin - Koszarawa Żywiec 0:2
Skalnik Gracze - Gawin Królewska Wola 1:3
Raków Częstochowa - Lechia Zielona Góra 4:0
Polonia Słubice - Walka Makoszowy Zabrze 5:1
Unia Kunice Żary - Rozwój Katowice 0:3

24. kolejka - 3/4 maja
Unia Kunice Żary - Polonia Słubice 1:1
Walka Makoszowy Zabrze - Raków Częstochowa 2:0
Lechia Zielona Góra - Skalnik Gracze 4:0
Gawin Królewska Wola - Pogoń Świebodzin 7:1
Koszarawa Żywiec - GKP Gorzów Wlkp. 0:1
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 4:1
Miedź Legnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:2
Rozwój Katowice - Arka Nowa Sól 2:1

23. kolejka - 30 kwietnia
Arka Nowa Sól - Miedź Legnica 0:6
Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKS Kluczbork 0:0
Chrobry Głogów - Koszarawa Żywiec 4:0
GKP Gorzów Wlkp. - Gawin Królewska Wola 2:0
Pogoń Świebodzin - Lechia Zielona Góra 1:4
Skalnik Gracze - Walka Makoszowy Zabrze 2:1
Raków Częstochowa - Unia Kunice Żary 4:0
Polonia Słubice - Rozwój Katowice 1:0

22. kolejka - 26 kwietnia/6 maja
Polonia Słubice - Raków Częstochowa 4:1
Unia Kunice Żary - Skalnik Gracze 1:0
Lechia Zielona Góra - GKP Gorzów Wlkp. 0:1
Gawin Królewska Wola - Chrobry Głogów 2:0
Koszarawa Żywiec - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:0
MKS Kluczbork - Arka Nowa Sól 3:1
Rozwój Katowice - Miedź Legnica 0:1
Pogoń Świebodzin - Walka Makoszowy Zabrze 0:5

21. kolejka - 19 kwietnia
Miedź Legnica - MKS Kluczbork 2:1
Arka Nowa Sól - Koszarawa Żywiec 4:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Gawin Królewska Wola 0:4
Chrobry Głogów - Lechia Zielona Góra 0:1
GKP Gorzów Wlkp. - Walka Makoszowy Zabrze 1:1
Pogoń Świebodzin - Unia Kunice Żary 1:1
Skalnik Gracze - Polonia Słubice 0:0
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice 0:1

20. kolejka - 12 kwietnia
Raków Częstochowa - Skalnik Gracze 2:0
Polonia Słubice - Pogoń Świebodzin 3:0
Unia Kunice Żary - GKP Gorzów Wlkp. 0:1
Walka Makoszowy Zabrze - Chrobry Głogów 3:0
Lechia Zielona Góra - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:2
Gawin Królewska Wola - Arka Nowa Sól 0:0
Koszarawa Żywiec - Miedź Legnica 2:4
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork 3:0

19. kolejka - 5 kwietnia
MKS Kluczbork - Koszarawa Żywiec 2:0
Miedź Legnica - Gawin Królewska Wola 2:1
Arka Nowa Sól - Lechia Zielona Góra 2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Walka Makoszowy Zabrze 3:1
Chrobry Głogów - Unia Kunice Żary 3:2
GKP Gorzów Wlkp. - Polonia Słubice 4:2
Pogoń Świebodzin - Raków Częstochowa 0:1
Skalnik Gracze - Rozwój Katowice 0:2

18. kolejka - 29 marca
Skalnik Gracze - Pogoń Świebodzin 1:0
Raków Częstochowa - GKP Gorzów Wlkp. 2:0
Polonia Słubice - Chrobry Głogów 2:1
Unia Kunice Żary - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:0
Walka Makoszowy Zabrze - Arka Nowa Sól 0:3
Lechia Zielona Góra - Miedź Legnica 0:4
Gawin Królewsa Wola - MKS Kluczbork 2:3
Rozwój Katowice - Koszarawa Żywiec 2:1

17. kolejka - 20/22 marca
Pogoń Świebodzin - Rozwój Katowice 0:3
GKP Gorzów Wlkp. - Skalnik Gracze 2:0
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Słubice 2:1
Arka Nowa Sól - Unia Kunice Żary 2:0
Miedź Legnica - Walka Makoszowy Zabrze 0:0
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra 0:0
Koszarawa Żywiec - Gawin Królewska Wola 0:0

16. kolejka - 15 marca
Rozwój Katowice - Gawin Królewska Wola 1:0
Lechia Zielona Góra - Koszarawa Żywiec 4:1
Walka Makoszowy Zabrze - MKS Kluczbork 1:1
Unia Kunice Żary - Miedź Legnica 0:1
Polonia Słubice - Arka Nowa Sól 1:1
Raków Częstochowa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0
Skalnik Gracze - Chrobry Głogów 1:2
Pogoń Świebodzin - GKP Gorzów Wlkp. 0:3

15. kolejka - 10 listopada
GKP Gorzów Wlkp. - Rozwój Katowice 2:1
Pogoń Świebodzin - Chrobry Głogów 1:3
Skalnik Gracze - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4
Raków Częstochowa - Arka Nowa Sól 5:0
Polonia Słubice - Miedź Legnica 1:3
Unia Kunice Żary - MKS Kluczbork 0:3
Walka Makoszowy Zabrze - Koszarawa Żywiec 2:2
Lechia Zielona Góra - Gawin Królewska Wola 5:2

14. kolejka - 3 listopada
Rozwój Katowice - Lechia Zielona Góra 2:1
Gawin Królewska Wola - Walka Makoszowy Zabrze 2:0
Koszarawa Żywiec - Unia Kunice Żary 4:0
MKS Kluczbork - Polonia Słubice 0:0
Miedź Legnica - Raków Częstochowa 0:1
Arka Nowa Sól - Skalnik Gracze 0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Świebodzin 4:0
Chrobry Głogów - GKP Gorzów Wlkp. 0:2

13. kolejka - 27 października
Chrobry Głogów - Rozwój Katowice 1:1
GKP Gorzów Wlkp. - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0
Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól 3:2
Skalnik Gracze - Miedź Legnica 1:4
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork 3:0
Polonia Słubice - Koszarawa Żywiec 1:2
Unia Kunice Żary - Gawin Królewska Wola 0:2
Walka Makoszowy Zabrze - Lechia Zielona Góra 0:2

12. kolejka - 18/20 października
Rozwój Katowice - Walka Makoszowy Zabrze 0:0
Lechia Zielona Góra - Unia Kunice Żary 2:2
Gawin Królewska Wola - Polonia Słubice 1:0
Koszarawa Żywiec - Raków Częstochowa 2:2
MKS Kluczbork - Skalnik Gracze 4:1
Miedź Legnica - Pogoń Świebodzin 6:0
Arka Nowa Sól - GKP Gorzów Wlkp. 0:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Chrobry Głogów 1:0

11. kolejka - 13 października
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Rozwój Katowice 1:2
Chrobry Głogów - Arka Nowa Sól 1:1
GKP Gorzów Wlkp. - Miedź Legnica 0:0
Pogoń Świebodzin - MKS Kluczbork 1:2
Skalnik Gracze - Koszarawa Żywiec 1:4
Raków Częstochowa - Gawin Królewska Wola 1:2
Polonia Słubice - Lechia Zielona Góra 3:1
Unia Kunice Żary - Walka Makoszowy Zabrze 1:2

10. kolejka - 6/7 października
Rozwój Katowice - Unia Kunice Żary 4:0
Walka Makoszowy Zabrze - Polonia Słubice 2:4
Lechia Zielona Góra - Raków Częstochowa 2:1
Gawin Królewska Wola - Skalnik Gracze 4:0
Koszarawa Żywiec - Pogoń Świebodzin 5:1
MKS Kluczbork - GKP Gorzów Wlkp. 0:1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 0:0
Arka Nowa Sól - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:3

9. kolejka - 28/29 września
Arka Nowa Sól - Rozwój Katowice 2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Miedź Legnica 1:1
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork 0:3
GKP Gorzów Wlkp. - Koszarawa Żywiec 2:0
Pogoń Świebodzin - Gawin Królewska Wola 0:4
Skalnik Gracze - Lechia Zielona Góra 0:1
Raków Częstochowa - Walka Makoszowy Zabrze 0:2
Polonia Słubice - Unia Kunice Żary 2:0

8. kolejka - 21/22 września
Rozwój Katowice - Polonia Słubice 1:1
Unia Kunice Żary - Raków Częstochowa 2:4
Walka Makoszowy Zabrze - Skalnik Gracze 2:0
Lechia Zielona Góra - Pogoń Świebodzin 0:0
Gawin Królewska Wola - GKP Gorzów Wlkp. 3:2
Koszarawa Żywiec - Chrobry Głogów 1:0
MKS Kluczbork - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:0
Miedź Legnica - Arka Nowa Sól 2:1

7. kolejka - 15/16 września
Miedź Legnica - Rozwój Katowice 0:0
Arka Nowa Sól - MKS Kluczbork 2:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Koszarawa Żywiec 2:1
Chrobry Głogów - Gawin Królewska Wola 0:0
GKP Gorzów Wlkp. - Lechia Zielona Góra 1:1
Walka Makoszowy Zabrze - Pogoń Świebodzin 2:2
Skalnik Gracze - Unia Kunice Żary 1:0
Raków Częstochowa - Polonia Słubice 1:0

6. kolejka - 7/8 września
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 0:3
Polonia Słubice - Skalnik Gracze 2:3
Unia Kunice Żary - Pogoń Świebodzin 1:1
Walka Makoszowy Zabrze - GKP Gorzów Wlkp. 0:0
Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów 0:0
Gawin Królewska Wola - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:1
Koszarawa Żywiec - Arka Nowa Sól 1:1
MKS Kluczbork - Miedź Legnica 1:1

5. kolejka - 1/2/5 września
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0
Miedź Legnica - Koszarawa Żywiec 1:0
Arka Nowa Sól - Gawin Królewska Wola 0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Zielona Góra 2:2
Chrobry Głogów - Walka Makoszowy Zabrze 0:4
GKP Gorzów Wlkp. - Unia Kunice Żary 1:0
Pogoń Świebodzin - Polonia Słubice 0:0
Skalnik Gracze - Raków Częstochowa 0:2

4. kolejka - 25 sierpnia
Rozwój Katowice - Skalnik Gracze 1:0
Raków Częstochowa - Pogoń Świebodzin 4:0
Polonia Słubice - GKP Gorzów Wlkp. 1:0
Unia Kunice Żary - Chrobry Głogów 1:0
Walka Makoszowy Zabrze - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:1
Lechia Zielona Góra - Arka Nowa Sól 4:0
Gawin Królewska Wola - Miedź Legnica 2:1
Koszarawa Żywiec - MKS Kluczbork 2:2

3. kolejka - 18 sierpnia
Koszarawa Żywiec - Rozwój Katowice 1:0
MKS Kluczbork - Gawin Królewska Wola 2:2
Miedź Legnica - Lechia Zielona Góra 1:1
Arka Nowa Sól - Walka Makoszowy Zabrze 1:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Kunice Żary 1:0
Chrobry Głogów - Polonia Słubice 0:0
GKP Gorzów Wlkp. - Raków Częstochowa 1:1
Pogoń Świebodzin - Skalnik Gracze 0:1

2. kolejka - 15 sierpnia
Rozwój Katowice - Pogoń Świebodzin 1:0
Skalnik Gracze - GKP Gorzów Wlkp. 0:2
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1:0
Polonia Słubice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 5:1
Unia Kunice Żary - Arka Nowa Sól 1:0
Walka Makoszowy Zabrze - Miedź Legnica 2:1
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 1:1
Gawin Królewska Wola - Koszarawa Żywiec 3:3

1. kolejka - 11 sierpnia
Gawin Królewska Wola - Rozwój Katowice 1:1
Koszarawa Żywiec - Lechia Zielona Góra 1:1
MKS Kluczbork - Walka Makoszowy Zabrze 2:0
Miedź Legnica - Unia Kunice Żary 1:2
Arka Nowa Sól - Polonia Słubice 0:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Raków Częstochowa 0:5
Chrobry Głogów - Skalnik Gracze 3:0
GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin 1:0

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×