Piękna bramka Obraniaka!

Polski pomocnik francuskiego Lille OSC w czwartkowym meczu Ligi Europejskiej zdobył piękną bramkę. Reprezentant naszego kraju w 80. minucie ustalił wynik spotkania, w którym jego drużyna pokonała 3:1 Slavię Praga.

Artur Długosz

Pomocnik reprezentacji Polski zdobył piękną bramkę w czwartkowym meczu Lille OSC ze Slavią Praga. Ludovic Obraniac na listę strzelców wpisał się w 80. minucie, ustalając wynik pojedynku na 3:1. Jego klub awansował do 1/16 finału rozgrywek, a sam piłkarz na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.

W 80. minucie Obraniak otrzymał piłkę w narożniku pola karnego, zwiódł obrońcę i pięknym technicznym strzałem ulokował futbolówkę w samym okienku bramki Slavii Praga. Bramkarz Deniss Romanovs był bez szans i nawet nie próbował interweniować.

Był to drugi gol Polaka w rozgrywkach Ligi Europejskiej.