Oficjalnie: Betis ogłosił kadrę na mecz z Jagiellonią. Nie brakuje gwiazd

PAP/EPA / Julio Munoz / Piłkarze Realu Betis
PAP/EPA / Julio Munoz / Piłkarze Realu Betis

W czwartek 10 kwietnia Jagiellonia Białystok zmierzy się z Realem Betis w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Hiszpański zespół ogłosił już kadrę meczową na zbliżającą się potyczkę.

Zespół prowadzony przez Manuela Pellegriniego rozgrywa bardzo solidny sezon i obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli La Ligi. Chilijski trener poważnie traktuje także rywalizację w Lidze Konferencji.

Świadczy o tym kadra, jaką szkoleniowiec powołał na czwartkowe spotkanie z Jagiellonią Białystok. Nie brakuje w niej największych gwiazd hiszpańskiej drużyny.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Wybił piłkę na "uwolnienie". W taki sposób... zdobył gola!

W starciu z mistrzami Polski zagrać mogą między innymi: Isco, Antony, Giovani Lo Celso oraz Hector Bellerin. Trener zespołu z Sewilli może już także liczyć na zawodnika, który w ostatnim czasie był kontuzjowany.

Marc Roca znalazł się w gronie graczy powołanych na ćwierćfinał Ligi Konferencji. Pomocnik swój ostatni występ zaliczył 16 lutego w rywalizacji z Realem Sociedad (3:0). Z kolejnych meczów wyeliminowała go kontuzja.

Początek starcia Jagiellonii z Betisem w czwartek o godz. 21:00. Tego samego dnia o godz. 18:45 rozpocznie się potyczka Legii Warszawa z Chelsea. Pozostałe pary tej fazy rozgrywek to Celje - Fiorentina i Djurgardens - Rapid Wiedeń.

Komentarze (5)
avatar
❶ ❾ ❶ ❻
9.04.2025
Zgłoś do moderacji
4
4
Odpowiedz
Po meczu w PP z tym szrotem beczysz do dzisiaj i zwalasz winę na Marciniaka BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA 
avatar
Jagafan !
9.04.2025
Zgłoś do moderacji
6
1
Odpowiedz
Zległa sprzedała jedynych wartościowych zawodników Josue i Muciego ..... reszta to SZROT 
avatar
❶ ❾ ❶ ❻
9.04.2025
Zgłoś do moderacji
6
4
Odpowiedz
Raków im wybił MP z głowy, Legia wybiła PP, a jeszcze czeka lanie od Betisu, którego Legia ograła. Na takie brutalne NIE BĘDZIE NICZEGO nie pomoże nawet bełkot o spaślakach :D 
avatar
kedzior
9.04.2025
Zgłoś do moderacji
5
0
Odpowiedz
Nie ma się co łudzić 3-0 
avatar
Jagafan !
9.04.2025
Zgłoś do moderacji
9
1
Odpowiedz
Wyjazd jak to wyjazd, będzie słabo, oby wyciągnąć tam remis 
Zgłoś nielegalne treści