Media: koniec sezonu dla polskiego pomocnika. Musiał przejść zabieg

WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Rafał Wolski
WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Rafał Wolski

Radomiak Radom zapewnił już sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie, ale nadal może jeszcze awansować w ligowej tabeli. Zespół Joao Henriquesa w ostatnich kolejkach będzie musiał sobie radzić sobie bez pomocnika, o czym napisał portal weszlo.com.

Piłkarzem, który nie zagra w ostatnich meczach tego sezonu jest Rafał Wolski. Jak informuje serwis weszlo.com, pomocnik przeszedł zabieg artroskopii kolana, co wyklucza go z gry do końca obecnych rozgrywek.

Kapitan Radomiaka Radom nie wystąpi w spotkaniach ze Stalą Mielec i Motorem Lublin. Decyzja o zabiegu zapadła wcześniej, a jego celem było prewencyjne czyszczenie łąkotki.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nagranie cudownego gola podbija świat. Strzelono go w Polsce

Wolski zmagał się z problemami zdrowotnymi przez całą rundę wiosenną, co wpłynęło na jego decyzję o poddaniu się leczeniu. W ostatnim meczu z Pogonią Szczecin zagrał tylko minutę, co było związane z planowaną interwencją medyczną.

W trwającym sezonie 32-latek rozegrał 31 meczów, w których zdobył dwie bramki i zaliczył osiem asyst. Niedawno przedłużył kontrakt o dwa lata, co oznacza, że pozostanie w Radomiu do 30 czerwca 2027 roku.

Klub zapewnia, że termin zabiegu wybrano tak, aby zawodnik mógł odpocząć po intensywnym sezonie. Wolski może rozpocząć przygotowania przed kolejnymi rozgrywkami z lekkim opóźnieniem, ale jego przerwa nie będzie długa.

Komentarze (0)
Zgłoś nielegalne treści