Media. Jagiellonia podjęła decyzję po kontuzji Abramowicza. Odważny ruch

WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Sławomir Abramowicz
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Sławomir Abramowicz

Sławomir Abramowicz doznał kontuzji łokcia w trakcie zgrupowania reprezentacji Polski do lat 21. Media spekulowały, że w związku z tą sytuacją Jagiellonia Białystok może zdecydować się na transfer medyczny bramkarza.

Przegląd Sportowy Onet przekazał, że tak się jednak nie stanie. Możliwe, że przerwa Sławomira Abramowicza potrwa krócej, niż początkowo zakładano. Przy sprawnie przebiegającej rehabilitacji, zawodnik ma szansę, by wrócić do treningów jeszcze w tym roku.

W związku z tym Jagiellonia Białystok nie skorzysta z możliwości przeprowadzenia transferu medycznego. Klub zamierza odważnie postawić na Miłosza Piekutowskiego, który uważany jest za duży talent.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Jak on to trafił?! "Golazzo" w lidze meksykańskiej

19-latek ma w niedalekiej przyszłości zastąpić Abramowicza, które wzbudza zainteresowanie zagranicznych zespołów. W najbliższych spotkaniach młody golkiper będzie miał szansę zademonstrować swoje umiejętności.

Pierwszy mecz po przerwie na zgrupowania reprezentacji Jagiellonia rozegra w sobotę 18 października. Rywalem podopiecznych Adriana Siemieńca będzie Arka Gdynia.

Abramowicz rozegrał w tym sezonie wszystkie możliwe spotkania w zespole Jagiellonii. Jego umowa z białostockim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2028 roku.

Komentarze (1)
avatar
❶ ❾ ❶ ❻
13.10.2025
Zgłoś do moderacji
5
5
Odpowiedz
Podlaski mitomanie, dementuj natychmiast, że to nie łokieć i przerwa co najmniej do końca roku, tylko zbity palec! 
Zgłoś nielegalne treści