Piast bezlitosny dla Legii. Te gole z końcówki dały wygraną [WIDEO]

Twitter / Canal+ Sport / Gol Chrapka
Twitter / Canal+ Sport / Gol Chrapka

Piast Gliwice pokonał 2:0 Legię Warszawa w meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Gospodarze tego spotkania zdobyli bramki w końcówce rywalizacji, choć chwilę wcześniej świetną sytuację mieli "Wojskowi".

Legia Warszawa przyjechała do Gliwic z zamiarem przerwania niechlubnej serii. Zespół ze stolicy nie odniósł ligowego zwycięstwa od 28 września. W pierwszej połowie sobotniego meczu bramki nie padły.

W drugiej na trafienie trzeba było długo poczekać. W końcówce spotkania kapitalną okazję do otwarcia wyniku miał Kacper Chodyna. Rezerwowy gości ruszył z własnej połowy i czekało go starcie sam na sam z bramkarzem.

ZOBACZ WIDEO: Była 10. sekunda meczu. Niebywałe, co zrobił bramkarz

Piłkarz Legii przegrał ten pojedynek z Frantiskiem Plachem, a po chwili sytuacja się zemściła. W 85. minucie gry bardzo dobrze w polu karnym przyjezdnych zachował się Igor Drapiński, który zgrał piłkę do Michała Chrapka, a ten płaskim strzałem pokonał Kacpra Tobiasza.

Wynik na 2:0 ustalił już w doliczonym czasie Jorge Felix. Hiszpan wykonywał rzut karny, uderzył w sam środek i wpisał się na listę strzelców.

14 grudnia oba zespoły znowu zagrają ze sobą. W Warszawie zmierzą się w zaległym meczu 1. kolejki. To spotkanie na wniosek Legii nie odbyło się w pierwotnym terminie z powodu występów "Wojskowych" w europejskich pucharach.

Komentarze (0)
Zgłoś nielegalne treści