KSZO gromi w sparingu

Na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej w Ostrowcu Św. piłkarze miejscowego KSZO pokonali trzecioligową Nidę Pińczów, aplikując rywalom sześć bramek. Klasycznego hat tricka ustrzelił powracający po kontuzji Adam Cieśliński.

Anna Soboń
Anna Soboń

W pierwszej połowie spotkania zagrali piłkarze, którzy do tej pory grali mniej i mieli w tym spotkaniu okazję pokazać się szkoleniowcowi. W drugiej części gry na placu gry pojawili się zawodnicy, którym zdecydowanie bliżej do podstawowego składu KSZO. Wynik spotkania dopiero w 51. minucie otworzył Radosław Kardas. Po ponad godzinie meczu do bramki rywali trafił Jakub Cieciura, którego dokładnym podaniem obsłużył Jarosław Wieczorek. Trzy minuty później swoją już trzecią bramkę w sparingach dołożył Adam Cieślinski. Ten sam zawodnik pokonał bramkarza Nidy jeszcze dwukrotnie - w 71. i 74. minucie. Jako ostatni na listę strzelców wpisał się w 79. minucie Krystian Kanarski ustalając tym samym wynik spotkania na 6:0 dla podopiecznych trenera Czesława Jakołcewicza.

KSZO Ostrowiec Św. - Nida Pińczów 6:0 (0:0)
1:0 - Kardas 51'
2:0 - Cieciura 64'
3:0 - Cieśliński 67'
4:0 - Cieśliński 71'
5:0 - Cieśliński 74'
6:0 - Kanarski 79'

KSZO: Bąbel - Gołasa, Ciesielski, Nowik, Stachurski, Kajca, Dybiec, Dziewulski, Sobczyński, Kapsa, Żelazowski; w II połowie grali: Kardas, Szymoniak, Cieciura, Wieczorek, Frańczak, Skórnicki, Kanarski, Cieśliński.

Nida: Zyguła - Ciacia, Głuc, Szafraniec, Karpiński, Myca, Madej, Sęk, Wilkus, Chlewicki, Zaremba; w II połowie grali: Kłos, Pęcherz, Kasza, M. Mika.