Polska bitwa w Anglii: Asysta Majewskiego

Radosław Majewski wygrał polską bitwę w Anglii. Tomasz Cywka musiał zejść z boiska ze spuszczoną głową. Nottingham Forest pokonało Derby County aż 5:2, a asystę zaliczył ten pierwszy.

Bartosz Zimkowski

Obaj biało-czerwoni pojawili się na murawie w podstawowym składzie. Nottingham wyszło na prowadzenie już w drugiej minucie za sprawą Radosława Majewskiego oraz Luke'a Chambersa. Polak dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a jego kolega z drużyny głową wpakował ją do siatki przeciwnika.

Później dalej istniało tylko Nottingham Wygrało aż 5:2. Świetny mecz zagrał Robert Earnashaw, który niegdyś strzelił gola przeciwko Polsce w pojedynku w Cardiff. Tym razem dwukrotnie trafił do siatki Baranów i dołożył asystę. Majewski na boisku przebywał przez całe spotkanie. Tomasz Cywka został zmieniony w 82. minucie.

W League One dziewięć minut zagrał Paweł Abbott. Jego Charlton Athletic zremisował na wyjeździe z Brighton 1:1.