Anglia: Grało dwóch Polaków

Tylko dwóch Polaków pojawiło się na murawie w sobotę w lidze angielskiej. Tomasz Cywka całe spotkanie w barwach Derby County przesiedział na ławce rezerwowych, Zagrali Radosław Majewski i Paweł Abbott.

Bartosz Zimkowski

W The Championship tym razem zabrakło Tomasza Cywki. Menedżer Derby County Nigel Clough dał odpocząć polskiemu piłkarzowi w wyjazdowym pojedynku z Preston North End. Barany wygrały 2:1, a Cywka całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych.

59 minut na boisku przebywał za to Radosław Majewski. Polak nie będzie miło wspominał meczu z Barnsley, ponieważ został zdjęty z boiska przy stanie 2:0 dla Barnsley. Reds zdołali doprowadzić do remisu 2:2.

W League One na murawie w 59. minucie pojawił się Paweł Abbott. Polak w tym sezonie w lidze nie zdobył jeszcze ani jednej bramki. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Rezerwowym w Southampton był Bartosz Białkowski. Natomiast w Exeter City Artur Krysiak. Święci wygrali z Exeter 4:0.