Anglia: Kiepskie popołudnie Polaków

Bardzo słabo spisali się polscy piłkarzy w sobotnich meczach ligi angielskiej. Na boisku pojawił się tylko jeden z nich i niecały kwadrans po zmianie stron został zmieniony.

Bartosz Zimkowski

Piłkarzem, który uratował honor biało-czerwonych jest Radosław Majewski. Od Billy'ego Daviesa, menedżera Nottingham Forest, dostał szansę gry w podstawowym składzie w pojedynku z Portsmouth. Został zmieniony w 57. minucie, gdy Reds przegrywali z The Pompey 0:1. Pod koniec meczu udało im się dwa razy pokonać Jamie Ashdowna i wygrać 2:1.

W meczu Watford - Derby County próżno było szukać choćby na ławce rezerwowych Tomasza Cywki. Polaka zabrakło, a Barany przegrały z Szerszeniami 0:3.

W League One rezerwowym w Southampton był Bartosz Białkowski. Święci zremisowali z Notts County 0:0. Natomiast Paweł Abbott ani na minutę nie pojawił się na murawie w barwach Charltonu Athletic. The Addicks zremisowali z Sheffield Wednesday 2:2.