Porażka drużyny Glika / Fatalne zachowanie Chivu (wideo)

Inter Mediolan, choć wygrał z AZ Bari 3:0, to długo nie mógł wyjść na prowadzenie. Ten mecz zostanie zapamiętany z powodu fatalnego zachowania Cristiana Chivu, który jednego z rywali uderzył z pięści w twarz.

Artur Długosz

Piłkarze US Bari długo odpierali ataki Interu Mediolan, lecz ostatecznie skapitulowali. Reprezentant Polski, Kamil Glik zagrał od pierwszej minuty. Boisko opuścił już w doliczonym czasie gry. Później zawodnicy Interu dołożyli jeszcze dwa gole. Glik w 43. minucie został ukarany żółtą kartką.

Fatalnie w tym spotkaniu zachował się Rumun Cristian Chivu, który niczym bokser uderzył w twarz jednego z rywali. Z boiska wyrzucony nie został, bowiem sędzia nie zauważył tego zdarzenia.

AS Bari - Inter Mediolan 0:3 (0:0)
0:1 - Kharja 70'
0:2 - Pazzini 90+4'
0:3 - Sneijder 90+6'

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)