Anglia: Tylko Cywka na boisku

Z polskich piłkarzy jedynie Tomasz Cywka dostał szansę gry we wtorkowy wieczór w lidze angielskiej. Zawodnik Derby County spędził na boisku 28 minut, a jego drużyna przegrała w spotkaniu The Championship.

Bartosz Zimkowski

Na Pride Park uległa Doncaster Rovers 1:3. Tomasz Cywka na boisku zameldował się w 62. minucie przy stanie 0:2. Polski zawodnik pod koniec meczu miał okazję do zdobycia bramki. Najpierw jego strzał zablokował Wayne Thomas, a dobitka była już niecelna.

W Nottingham Forest całe spotkanie na ławce przesiedział Radosław Majewski. Reds zremisowali na Riverside Stadium z Middlesbrough 1:1. W League One rezerwowym był Artur Krysiak. Exeter City zremisowało (również 1:1) z Tranmere Rovers. W Southampton nawet na ławce zabrakło Bartosza Białkowskiego. Święci przegrali z Walsall 0:1.