Emmanuel Olisadebe potwierdza formę strzelecką w Chinach

W sobotnie popołudnie odbyło się spotkanie 10. kolejki chińskiej ekstraklasy. Henan Jianye podjął na stadionie Czengczou Hanghai drużynę Shenzhen Shanqingyin. Faworytem tego pojedynku byli gospodarze, którzy do tej pory zgromadzili na swoim koncie więcej punktów.

W tym artykule dowiesz się o:

W wyjściowym składzie gospodarzy na murawę wybiegł były reprezentant Polski - Emmanuel Olisadebe. Nigeryjczyk z polskim paszportem w 27. minucie meczu wpisał się na listę strzelców i było 1:0.

Po zmianie stron kibice zobaczyli jeszcze dwa gole. W 54. minucie wynik podwyższył Olisadebe. Kontaktową bramkę dla gości zdobył w 77. minucie Dong Lu.

Były reprezentant Polski w bieżącym sezonie chińskiej ekstraklasy zdobył do tej pory już 8 goli.

Henan Jianye - Shenzhen Shanqingyin 2:1 (1:0)

1:0 - Olisadebe 27'

2:0 - Olisadebe 54'

2:1 - Dong Lu 77'