Byliśmy sparaliżowani - komentarze po meczu KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Bytom

- Po raz kolejny w ostatnich minutach tracimy punkty. Co raz więcej punktów straconych, a co raz mniej punktów do zdobycia - powiedział po meczu KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Bytom (2:0) Robert Góralczyk.

Bartosz Zimkowski

Robert Góralczyk (Polonia Bytom): Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Żaden z czterech poprzednich zespołów, z którymi się mierzyłem nie zdominował nas tak motorycznie. Przygotowania do tego meczu wyglądały trochę inaczej niż zwykle, choć moja doświadczenie w pracy trenerskiej na najwyższym szczeblu nie jest jeszcze zbyt duże. Po raz kolejny w ostatnich minutach tracimy punkty. Coraz więcej punktów straconych, a co raz mniej punktów do zdobycia. Sytuacja nasza w tabeli staje się co raz bardziej skomplikowana.

Jan Urban (KGHM Zagłębie Lubin): W pierwszej połowie moja drużyna wyszła sparaliżowana stawką spotkania. Jeżeli prześledzicie sobie naszą kadrę, jest tam wielu zawodników, którzy mają na koncie małą liczbę rozegranych spotkań. Nawet taki Szymon Pawłowski, reprezentant Polski ma na koncie rozegranych około pięćdziesięciu spotkań. W drugiej połowie nasza postawa wyglądała nieco lepiej, ale na pewno nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Należy docenić siłę przeciwnika, który pomimo problemów organizacyjnych zawsze stara się czymś zaskoczyć.