Towarzysko: Wymęczone zwycięstwo Węgrów, Serbia uległa Korei Południowej

W piątek odbyły się trzy mecze towarzyskie, a najciekawiej spośród nich zapowiadało się starcie Korei Południowej z Serbią, w którym to Azjaci wygrali 2:1. Ponadto Węgry okazały się lepsze od Luksemburga.

W tym artykule dowiesz się o:

Zespół z Bałkanów uległ Koreańczykom, ustępując im przede wszystkim szybkością. Pomimo lepszych warunków fizycznych, spryt Azjatów w tym starciu odegrał decydujące znaczenie i już w 10. minucie Park otworzył wynik rywalizacji. Dziewięć minut po zmianie stron Kim podwyższył na 2:0, a na 180 sekund przed końcem rywalizacji honorowego gola dla Serbów strzelił Petrović.

Pojedynek Hong Kongu z Malezją zakończył się wynikiem 1:1, natomiast Węgrzy dość niespodziewanie mieli problemy z Luksemburgiem, ale ostatecznie zwyciężyli 1:0. Jedynego gola w 53. minucie tej potyczki zdobył Szabics.