Mamy nóż na gardle - komentarze po meczu Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz

Piłkarze Jaroty Jarocin w niedzielne popołudnie walczyli jak lwy i przynajmniej do ostatniej kolejki odłożyli awans bydgoskiego zespołu do I ligi. Ozdobą spotkania była przepiękna bramka zdobyta przez Krzysztofa Gościniaka.

Adrian Dudkiewicz

Czesław Owczarek (trener Jaroty): Arbiter podejmował niezwykle kontrowersyjne decyzje. Jego gwizdki miały wpływ na przebieg niedzielnego pojedynku. Popełniał wręcz karygodne błędy, przez co mecz musieliśmy kończyć w dziesiątkę. Przepiękna bramka z rzutu wolnego zdobyta przez Krzysztofa Bartosza ułatwiła nam sprawę. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg gry, choć gdybyśmy grali w pełnym składzie, to mecz wyglądałby zupełnie inaczej. W Sosnowcu z Zagłębiem także zagramy o dobry wynik.

Adam Topolski (trener Zawiszy): Potyczka szybko ułożyła się po naszej myśli. Jednak ponownie nie udało nam się wygrać w Jarocinie. Przyjechaliśmy po trzy punkty i dlatego od pierwszych minut zaatakowaliśmy rywali. Przy strzale Gościniaka mały błąd popełnił Andrzej Witan. Chcieliśmy w drugiej połowie zdobyć drugą bramkę i z tego wyszło kilka ciekawych sytuacji. Po meczu w szatni było dosyć nerwowo, bo GKS Tychy pokonał Olimpię 4:0 i mamy tylko punkt przewagi nad rywalami.

Marcin Tarnowski (pomocnik Zawiszy): Żal straconej szansy, bo po pierwszej strzelonej bramce powinniśmy wykorzystać wszystkie nasze sytuacje i nie potrafiliśmy dopełnić formalności, jak przy poprzeczce Okińczyca. Brakowało nam szczęścia, choć upał nam nie przeszkadzał, bo Jarota miał podobne warunki. Szkoda, bo moglibyśmy być już w I lidze, a tak musimy poczekać do ostatniej kolejki. Będziemy mieli nóż na gardle, a zagramy bez dwóch podstawowych obrońców.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!