Okocimski znów wygrał, wpadka Stali - wyniki sobotnich meczów 7. kolejki gr. wschodniej II ligi

/ Znicz
/ Znicz

Niewątpliwie duże problemy mogą mieć ci, którzy obstawiają mecze w grupie wschodniej II ligi. Praktycznie w każdej serii gier padają jakieś niespodziewane rezultaty. Nie inaczej było w sobotę. Większych problemów ze zdobyciem punktów nie miały przewodzące ligowej stawce zespoły z Brzeska oraz Iławy. Swoim fanom ogromny zawód sprawiła za to Stal Stalowa Wola.

W tym artykule dowiesz się o:

Stalówka została upokorzona przed własną publicznością i przegrała 0:3 z beniaminkiem z Krakowa. Garbarnia była wyraźnie lepsza od drużyny gospodarzy i zasłużenie zgarnęła komplet punktów w meczu z pretendentem do awansu na zaplecze ekstraklasy. Dwa gole w tym meczu zdobył Bartosz Praciak.

Zawiódł także Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który przegrał w Poniatowej z Wisłą Puławy 0:2. Wynik tego spotkania został ustalony już po niespełna dwudziestu minutach gry.

Po trzy punkty zdobyły zespoły przewodzące ligowej stawce. Jeziorak Iława ograł u siebie 2:0 rzeszowską Stal. Z kolei Okocimski KS Brzesko wygrał w Łowiczu z Pelikanem 3:1, mimo tego iż do przerwy przegrywał. Po zmianie stron przyjezdni niepodzielnie rządzili jednak na boisku i zasłużenie po ostatnim gwizdku sędziego mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Pierwszy raz ze zwycięstwa w tym sezonie cieszyć mogli się piłkarze Resovii. Rzeszowianie nie mieli problemów z pokonaniem Wigier Suwałki. Losy tego spotkania rozstrzygnięte były już po kwadransie gry. Występująca w roli gospodarza Resovia prowadziła wtedy już 3:0 po dwóch bramkach zdobytych przez Dariusza Kantora oraz jednym trafieniu Michała Twardowskiego. Pozostałe bramki padły w drugiej części gry.

Kolejne zwycięstwa odniosły zespoły OKS 1945 Olsztyn oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Oba kluby komplet punktów zdobyły na terenie rywala. OKS wygrał z zajmującym ostatnie miejsce w ligowym zestawieniu Sokołem Sokółka, a KSZO pokonał Puszczę Niepołomice. Przyjezdni przegrywali w tym meczu do 82. minuty, ale w końcówce zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Wyniki sobotnich meczów 7. kolejki gr. wschodniej II ligi:

Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (2:0)

1:0 - Giziński 7'

2:0 - Nowak 18'

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 0:3 (0:1)

0:1 - Marcin Siedlarz 33'

0:2 - Praciak 84'

0:3 - Praciak 90'

Jeziorak Iława - Stal Rzeszów 2:0 (0:0)

1:0 - Sobociński 47' (k.)

2:0 - Pietroń 69'

Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn 0:2 (0:2)

4:1 - Piechniak 70'

Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (0:0)

1:0 - Janik 58'

1:1 - Dziadowicz 82'

1:2 - Byrtek 90'

Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko 1:3 (1:0)

1:0 - Kowalczyk 36'

1:1 - Litwiniuk 50'

1:2 - Smółka 56'

1:3 - Darmochwał 90'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!