Pod znakiem remisów - wyniki sobotnich meczów 10. kolejki gr. wschodniej II ligi

Trzy na cztery sobotnie mecze grupy wschodniej II ligi kończyły się remisami. Bez rozstrzygnięcia pozostały pojedynki w Nowym Dworze Mazowieckim, Siedlcach oraz Poniatowej, gdzie domowe mecze rozgrywa Wisła Puławy. Jedyne zwycięstwo tego dnia zanotowała Garbarnia Kraków, która w pokonanym polu pozostawiła outsidera z Sokółki.

W tym artykule dowiesz się o:

Drugiego meczu z rzędu nie potrafił wygrać Jeziorak Iława. Iławianie tym razem zremisowali z beniaminkiem z Puław. Gdy, grający w roli gospodarza, piłkarze Wisły wyszli na prowadzenie w 84. minucie wydawało się, że powinni w tym meczu zgarnąć komplet punktów. Jednak na dwie minuty przed końcem, punkt przyjezdnym uratował, wprowadzony w drugiej części gry, Roman Kretow.

Bardzo trudno przychodzi w tym sezonie zdobywanie punktów piłkarzom Sokoła Sokółki. W sobotę przegrali oni w Krakowie z tamtejszą Garbarnią. Dodatkowo sami sobie utrudniają sytuację. Pierwszego gola w tym meczu stracili zaraz po pierwszym gwizdku sędziego, jakby tego było mało zanotowali trafienie samobójcze. Kolejne dwa gole gospodarze dołożyli w ostatnim kwadransie meczu.

Kolejny punkt w tym sezonie do swojego konta mogą dopisać piłkarze ostrowieckiego KSZO. Spadkowicz z I ligi zanotował cenny remis w Nowym Dworze Mazowieckim.

Niesamowity przebieg miał mecz w Siedlcach. Pogoń już po sześciu minutach prowadziła z Motorem Lublin 2:0. Gdy w 22. minucie Marcin Paczkowski podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3:0 wydawało się, że siedlczanom już nic złego tego dnia się nie stanie. Jednak osiem minut po przerwie własnego bramkarza zaskoczył Paweł Nerek. Po kolejnych sześciu lublinianie zdobyli kontaktowego gola, a do siatki trafił Ihor Mihałewśkyj. Motor rzucił się do odrabiania strat. Swego dopiął na dziewięć minut przed końcem, a do siatki znów trafił Ukrainiec. Dla Mihałewśkyja był to gol numer pięć w bieżących rozgrywkach.

Pozostałe cztery mecze tej serii gier rozegrane zostaną w niedzielę.

Wyniki sobotnich spotkań 10. kolejki gr. wschodniej II ligi:

Wisła Puławy - Jeziorak Iława 1:1 (0:0)

1:0 - Więcek 84'

1:1 - Kretow 88'

Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka 3:0 (1:0)

1:0 - Pracz (sam.) 1'

2:0 - Kozieł 76'

3:0 - Fedoruk 82'

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (1:0)

3:3 - Mihałewśkyj 81'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!