21-letni pomocnik w trzech ostatnich sezonach był podstawowym zawodnikiem żółto-niebieskich w ekstraklasie, ale po spadku Arki do I ligi i objęciu zespołu przez Petra Nemca, stracił status gracza pierwszej "11" i po zakończeniu rundy jesienej otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.
Jego przyjście byłoby pierwszym wzmocnieniem Cracovii w zimowym oknie transferowym. Na razie bilans Pasów w przerwie zimowej to sprzedaż Marka Wasiluka do Śląska Wrocław i rozwiązanie kontraktów z Tamirem Cahalonem i Andrzejem Niedzielanem.
Jeszcze więcej Mundialu znajdziesz na Stronie Głównej WP w zakładce Mundial, a codziennie o 9:30 zapraszamy na program wideo "Studio Mundial".