Anglia: Gol Radosława Majewskiego

Radosław Majewski zdobył w sobotę bramkę dla Nottingham Forest. Polak trafił w 45. kolejce The Championship w przegranym spotkaniu z Hull City.

Bartosz Zimkowski

Radosław Majewski pojawił się w wyjściowym składzie Nottingham Forest , a jego drużyna grała na wyjeździe z Hull City. Reds przegrali 1:2, a jedynego gola dla nich zdobył właśnie reprezentant Polski. Polak trafił w trzeciej doliczonej minucie. Asystę zaliczył Chris Gunter.

Dla Radosława Majewskiego to pierwsza bramka od momentu zdobycia hat-tricka. Doszło do tego 31 marca. W sumie były gracz m.in. Polonii Warszawa strzelił w tym sezonie siedem goli z czego sześć w The Championship. Potrzebował do tego 30. meczów.

Nottingham w tabeli zajmuje 20. miejsce i nie grozi tej drużynie spadek.

***

W Watford 90 minut zagrał Tomasz Kuszczak. Puścił dwie bramki w spotkaniu z Peterborough, a mecz zakończył się remisem 2:2. W barwach Reading nie wystąpił Tomasz Cywka. Zabrakło go nawet na ławce rezerwowych.