Olimpia pokonała ŁKS (wynik)

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Olimpia Grudziądz pokonała na własnym stadionie ŁKS Łódź 3:1. Gospodarze w drugiej połowie objęli prowadzenie, ale przyjezdni szybko wyrównali. Końcówka należała jednak do Olimpii.

Olimpia Grudziądz - ŁKS Łódź 3:1 (0:0)

1:0 - Woźniak 57' 1:1 - Więzik 71' 2:1 - Ruszkul 77' 3:1 - Cieśliński 90+2'

Składy: Olimpia Grudziądz:

Michał Wróbel - Robert Pisarczuk, Marcin Staniek, Michał Łabędzki, Marcin Woźniak - Adrian Frańczak (89' Maciej Rogalski), Dariusz Kłus, Dariusz Gawęcki, Piotr Ruszkul (77' Marcin Smoliński), Paul Grischok (83' Mariusz Kryszak) - Adam Cieśliński. ŁKS Łódź:

Bogusław Wyparło - Artur Gieraga (28' Damian Pawlak), Nikołaj Borsukow, Daniel Cyzio, Michał Osiński - Paweł Sasin, Jacek Kuklis, Daniel Brud (61' Konrad Kaczmarek), Dawid Sarafiński (82' Artur Golański), Paweł Kaczmarek - Jakub Więzik. Żółte kartki: