Turcja: Dwa śliczne gole Mierzejewskiego (wideo)

Świetne dni Adriana Mierzejewskiego. Reprezentant Polski przed tygodniem w premierowym występie w tym sezonie zdobył swojego pierwszego gola, a teraz wpisał się na listę strzelców aż dwukrotnie!

Przed tygodniem "Mierzej" po raz pierwszym w sezonie 2012/2013 wystąpił w meczu bordowo-niebieskich o stawkę. Ekipa Senola Gunesa prowadziła po golu Polaka 1:0, by ulec Antalyasporowi 1:2, a obie bramki stracić w końcowych minutach, kiedy Polaka nie było już na boisku.

Teraz w spotkaniu 11. kolejki tureckiej Super Lig z Akhisar Belediyespor Kulubu (3:1) gole Mierzejewskiego (tym razem rozegrał pełne 90 minut) pomogły Trabzonsporowi w sięgnięciu po komplet punktów. Reprezentant Polski popisał się kapitalnymi strzałami na 1:0 i 3:1. Honorowe trafienie dla rywala drużyny Polaka zdobył znany z Legii Warszawa Bruno Mezenga.

Dzięki temu zwycięstwu Trabzonspor wspiął się na 8. miejsce w ligowej tabeli.