Nie było niespodzianki, pierwszoligowiec nie postraszył Chelsea (wideo)

Chelsea Londyn wygrała w zaległym meczu Pucharu Anglii z Middlesbrough i awansowała do ćwierćfinału. The Blues nie mieli większych problemów z ograniem zespołu z The Championship.

Bartosz Zimkowski

Chelsea Londyn miała do rozegrania zaległe spotkanie z Middlesbrough. Boro w The Championship zajmuje siódme miejsce i w środowy wieczór nie sprawiło większych problemów The Blues.

Ci także nie zachwycili. Grali przeciętnie, ale zdołali wygrać 2:0. Pierwszą bramkę zdobyli dopiero po przerwie. Głęboki rezerwowy Yossi Benayoun tym razem dostał szansę i w 51. minucie zagrał do Ramiresa, który otworzył wynik spotkania.

Drugie trafienie było dziełem Victora Mosesa. Nigeryjczyk wykończył składną akcję kolegów z zespołu. Wystarczyło tylko dołożyć nogę, co można zobaczyć w filmie poniżej.

Chelsea w kolejnej fazie zagra z Manchesterem United.

Middlesbrough - Chelsea Londyn 0:2 (0:0)
0:1 - Ramires 51'
0:2 - Moses 73'

Gol Mosesa na 2:0:

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)