Zobacz bramkę Celebana, pudło Obraniaka i błysk Makuszewskiego (wideo)

Nie tylko Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak błysnęli w sobotę formą w ligach europejskich. Z dobrej strony wreszcie pokazał się Maciej Makuszewski z Tereka Grozny.

Konrad Kostorz

Jak już informowaliśmy, Piotr Celeban w spotkaniu z Dinamem Bukareszt strzelił swojego 7. gola w tym sezonie, a jego FC Vaslui wygrało 4:1.

Gol Celebana od 2:45:

Nie najlepiej powiodło się tym razem Ludovikowi Obraniakowi, którego drużyna nie sprostała ESTAC Troyes. Polski pomocnik miał wymarzoną okazję, by jeszcze w pierwszej połowie otworzyć wynik meczu. "Ludo" znalazł się oko w oko z golkiperem, miał mnóstwo czasu, ale uderzył obok słupka.

ESTAC Troyes - Girondins Bordeaux 1:0 (0:0) 1:0 - Camus 56' Pudło Obraniaka od 0:20:

Pierwszy punkt do klasyfikacji kanadyjskiej rosyjskiej ekstraklasy zdobył Maciej Makuszewski z Tereka Grozny. Były skrzydłowy Jagiellonii pojawił się na murawie po godzinie gry, a w 73. minucie przedarł się lewym skrzydłem i płasko dośrodkował do  Magomeda Mitrisheva, a ten strzelił gola na 1:1. Cały mecz rozegrał Maciej Rybus, który został ukarany żółtą kartką.

Mordowija Sarańsk - Terek Grozny 1:1 (0:0)
1:0 - Mukhametshin 57'
1:1 - Mitrishev 73'

Zobacz gola Grzegorza Krychowiaka, który zapewnił Stade Reims utrzymanie! (wideo)Rumunia: Siódmy gol Piotra Celebana w sezonie!