Towarzysko: Man City - Chelsea 4:3

W towarzyskim meczu rozegranym w USA Manchester City pokonał Chelsea Londyn 4:3. The Citizens przegrywali już 0:3, ale w ciągu 29 minut strzelili cztery bramki.

W tym artykule dowiesz się o:

Pojedynek rozegrano w St Louis, gdzie na co dzień grywa się w baseball. Meczowi przyglądało się 48 tysięcy fanów. Bilety rozeszły się w niecałe 20 minut.

Obie drużyny zagrały w eksperymentalnych składach i obaj trenerzy dokonali wielu zmian. Po 54. minutach Chelsea Londyn prowadziła aż 3:0, ale później do głosu doszli wicemistrzowie Anglii. Zdobyli cztery gole i wygrali.

The Blues będą mieli szansę rewanżu w sobotę, ponieważ obie drużyny ponownie będą rywalizowały ze sobą. Tym razem na Yankees Stadium w Nowym Jorku.

Manchester City - Chelsea Londyn 4:3 (0:2) 0:1 - Ba 15' 0:2 - Azpilicueta (k.) 44' 0:3 - Oscar 54' 1:3 - Garcia 61' 2:3 - Dzeko 64' 3:3 - Dzeko 85' 4:3 - Richards 90'

Manchester City: Hart (46' Wright) - Clichy, Rekik (79' Boyata), Kompany (46' Richards), Zabaleta (61' Maicon), Garcia, Silva (46' Nasri), Y. Toure (46' Huws), Aguero (46' Dzeko), Tevez, Rusnak (61' Milner).

Chelsea Londyn: Cech (61' Blackman) - Ivanovic (46' Ferreira), Christensen, Cahill (46' David Luiz), Cole, Mikel, Loftus-Cheek (80' Ake), Azpilicueta (46' Ramires), Mata (46' Oscar), Benayoun (61' Marin), Ba (46' Torres).