Anglia: Świetny mecz Radosława Majewskiego. Gol i asysta

Radosław Majewski nie zagrał na inaugurację The Championship. Wystąpił za to w Pucharze Ligi Angielskiej i dał popis gry.

Bartosz Zimkowski

Polak reprezentujący barwy Nottingham Forest wystąpił w spotkaniu 1. rundy z Hartlepool United. Rozegrał znakomity mecz zdobywając bramkę na 1:0 oraz asystując przy kolejnym trafieniu. Radosław Majewski pokonał bramkarza płaskim strzałem. Jego drużyna wygrała 3:1 i awansowała do kolejnej fazy. Majewski zagrał przez 90 minut.

Polski bramkarz Artur Krysiak wystąpił w pojedynku Exeter City z Queens Park Rangers. Goście byli zdecydowanym faworytem i nie zawiedli. QPR wygrał 2:0, a mógł dużo wyżej. Dobrze reprezentował się jednak Krysiak.

Zgodnie z przewidywaniami na ławce rezerwowych siedział Tomasz Kuszczak. Polak w rozgrywkach pucharowych oddaje miejsce swojemu rywalowi. Jednak Brighton and Hove sensacyjnie przegrało na własnym stadionie z Newport 1:2.

W barwach Barnsley FC wystąpił Tomasz Cywka. Polak na murawie pojawił się w 81. minucie, ale żeby rozstrzygnąć losy awansu ze Scunthorpe United potrzeba było rzutów karnych. Te lepiej wykonywali zawodnicy Barnsley. Cywka nie podszedł do jedenastki.