Dwa urazy w Cracovii

[tag=29706]Krzysztof Danielewicz[/tag] i [tag=22160]Rok Straus[/tag] dołączyli do grona kontuzjowanych graczy Cracovii. Ich urazy nie są poważne, ale gdyby Pasy grały w najbliższy weekend mecz ligowy, to musiałyby się obejść bez nich.

Pierwszy od sobotniego meczu z Legią Warszawa (0:1) ma uszkodzony staw skokowy. "Dani" ucierpiał w 71. minucie podczas starcia z Danielem Łukasikiem w polu karnym Wojskowych, po którym sędzia Paweł Gil mógł wskazać na wapno.

Danielewicz to jeden z czterech zawodników Pasów, który rozegrał do tej pory komplet minut w spotkaniach ligowych.

Z kolei Straus w czasie niedzielnego treningu wyrównawczego naciągnął mięsień przywodziciel uda. Obaj są wyłączeni z treningów do końca tygodnia.

Za ok. pięć tygodni do zajęć po złamaniu kości śródstopia wrócić powinien Edgar Bernhardt. W finalnej fazie rehabilitacji są natomiast Marian Jarabica i Krzysztof Nykiel. Do treningów wrócił kontuzjowany ostatnio Przemysław Kita.