Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki II ligi gr. wschodniej

 Redakcja
Redakcja

1. kolejka - 23/24 lipca/28 września
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 3:0
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec 3:0
Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko 0:0
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz 2:0
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 0:0
Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów 0:0, mecz anulowany
Wigry Suwałki - Wisła Puławy 1:1
pauza: Garbarnia Kraków, Resovia Rzeszów

2. kolejka - 29/30/31 lipca
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka 1:1, mecz anulowany
Okocimski Brzesko - Jeziorak Iława 3:0
KSZO Ostrowiec - Stal Stalowa Wola 0:3 wko
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0:0
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Puławy 1:1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 3:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia Rzeszów 0:0
Pelikan Łowicz - Motor Lublin 3:4
pauza: Pogoń Siedlce, Puszcza Niepołomice

3. kolejka - 6/7 sierpnia
Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec 3:0 wko
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 2:0
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn 1:2
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki 2:0
Motor Lublin - Okocimski Brzesko 0:1
Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz 2:4, mecz anulowany
Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice 0:1
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2
pauza: Wisła Puławy, Pelikan Łowicz

4. kolejka - 12/13/14 sierpnia
Pelikan Łowicz - Resovia Rzeszów 1:0
Okocimski Brzesko - Sokół Sokółka 3:1, mecz anulowany
KSZO Ostrowiec - Motor Lublin 3:4
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 2:1
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola 3:2
Stal Rzeszów - Wisła Puławy 1:1
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice 1:1
pauza: Znicz Pruszków, Okocimski Brzesko

5. kolejka - 20/21 sierpnia
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 4:1
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 1:1
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn 2:0
Motor Lublin - Wigry Suwałki 1:0
Sokół Sokółka - KSZO Ostrowiec 0:1, mecz anulowany
Resovia Rzeszów - Okocimski Brzesko 0:1
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz 0:0
Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3
pauza: Stal Stalowa Wola, KSZO Ostrowiec

6. kolejka - 26/27 sierpnia
Okocimski Brzesko - Puszcza Niepołomice 0:0
KSZO Ostrowiec - Resovia Rzeszów 0:0
Sokół Sokółka - Wigry Suwałki 0:2, mecz anulowany
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin 0:0
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 0:0
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 1:1
Pogoń Siedlce - Wisły Puławy 4:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1:0
pauza: Jeziorak Iława, Wigry Suwałki

7. kolejka - 3/4 września
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 0:3
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów 2:0
Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn 0:2, mecz anulowany
Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki 4:1
Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec 1:2
Pelikan Łowicz - Okocimski Brzesko 1:3
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 2:0
pauza: Motor Lublin, OKS 1945 Olsztyn

8. kolejka - 10 września
KSZO Ostrowiec - Pelikan Łowicz 0:1
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 1:0
OKS 1945 Olsztyn - Resovia Rzeszów 1:0
Stal Rzeszów - Motor Lublin 0:1
Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława 0:0
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 0:3
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski Brzesko 0:2

9. kolejka - 14 września
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 3:2
Jeziorak Iława - Pogoń Siedlce 1:2
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1:1
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów 2:1, mecz anulowany
Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn 1:2
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki 1:0
Okocimski Brzesko - KSZO Ostrowiec 1:1
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
pauza: Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów

10. kolejka - 17/18 września
Wigry Suwałki - Okocimski Brzesko 1:1
OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz 3:1
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0:1
Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka 3:0, mecz anulowany
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 3:3
Wisła Puławy - Jeziorak Iława 1:1
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec 1:1
pauza: Puszcza Niepołomice, Garbarnia Kraków

11. kolejka - 23/24/25 września
Motor Lublin - Wisła Puławy 2:1
Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce 0:1, mecz anulowany
Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków 1:1
Okocimski Brzesko - OKS 1945 Olsztyn 5:0
KSZO Ostrowiec - Wigry Suwałki 0:0
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków 0:0
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 3:0
pauza: Pelikan Łowicz, Pogoń Siedlce

12. kolejka - 30 września/1/2/3 października
OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec 2:0
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz 2:1
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 2:5
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 1:2
Wisła Puławy - Sokół Sokółka 1:2, mecz anulowany
Znicz Pruszków - Motor Lublin 4:1
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława 2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 0:1
pauza: Okocimski Brzesko, Wisła Puławy

13. kolejka - 7/8 października
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 4:1
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków 0:1, mecz anulowany
Resovia Rzeszów - Wisła Puławy 0:0
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce 3:2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 4:2
Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów 3:2
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn 1:2
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
pauza: KSZO Ostrowiec, Znicz Pruszków

14. kolejka - 12 października
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec 0:2
Garbarnia Kraków - Okocimski Brzesko 0:1
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 3:2
Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy 1:0
Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów 1:0
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka 4:1, mecz anulowany
Jeziorak Iława - Motor Lublin 0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn 3:1
pauza: Wigry Suwałki, Stal Stalowa Wola

15. kolejka - 15/16 października
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława 0:5, mecz anulowany
Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 3:0
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków 1:1
Pelikan Łowicz - Wisła Puławy 1:1
Okocimski Brzesko - Pogoń Siedlce 2:0
KSZO Ostrowiec - Garbarnia Kraków 2:0
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1:2
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2
pauza: OKS 1945 Olsztyn, Jeziorak Iława

16. kolejka - 21/22/23 października
Motor Lublin - Sokół Sokółka 5:1, mecz anulowany
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn 1:1
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 1:2
Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec 1:2
Wisła Puławy - Okocimski Brzesko 0:2
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 2:1
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 3:1
Jeziorak Iława - Resovia Rzeszów 0:1
pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Motor Lublin

17. kolejka - 29/30 października
Resovia Rzeszów - Motor Lublin 4:0
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława 2:1
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 2:1
Okocimski Brzesko - Znicz Pruszków 1:1
KSZO Ostrowiec - Wisła Puławy 2:0
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 0:1
OKS 1945 Olsztyn - Garbarnia Kraków 3:0
pauza: Stal Rzeszów, Świt Nowy Dwór Mazowiecki

18. kolejka - 5/6 listopada
OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Siedlce 3:0
Wisła Puławy - Wigry Suwałki 0:1
KSZO Ostrowiec - Znicz Pruszków 0:0
Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 2:0
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława 2:1
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów 3:0
pauza: Garbarnia Kraków, Resovia Rzeszów

19. kolejka - 12/13 listopada
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 1:0
Jeziorak Iława - Okocimski Brzesko 0:2
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec 0:0
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 1:0
Wisła Puławy - OKS 1945 Olsztyn 0:1
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 4:3
Resovia Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1
pauza: Pogoń Siedlce, Puszcza Niepołomice

20. kolejka - 19/20 listopada
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 0:0
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków 1:0
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola 3:1
KSZO Ostrowiec - Jeziorak Iława 1:0
Okocimski Brzesko - Motor Lublin 2:0
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów 2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków 0:2
pauza: Wisła Puławy, Pelikan Łowicz

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×