Sparingowo: Kielczanie nie popsuli święta w Mielcu

W meczu sparingowym rozegranym w ramach Święta Stali Mielec miejscowy II-ligowiec pokonał drużynę Korony Kielce 3:0 (1:0).

Sebastian Najman

Prowadzeniem gospodarzom dał tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Kamil Kościelny, który precyzyjnym strzałem głową wykończył dośrodkowanie w pole karne kielczan. W 56. minucie bramkarz Korony po raz drugi musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Tym razem Wojciecha Małeckiego pokonał Damian Skiba. Grający w mocno rezerwowym składzie goście nie potrafili praktycznie w żaden sposób uporządkować swojej gry na tyle, aby móc zacząć odrabiać straty. Co innego piłkarze Stali, którzy w 65. minucie ustalili wynik meczu na 3:0. Bramkę dla II-ligowca zdobył Sebastian Łętocha, wykorzystując tym samym wrzutkę Damiana Bożka.

Stal Mielec - Korona Kielce 3:0 (1:0)

1:0 - Kamil Kościelny 44'
2:0 - Damian Skiba 56'
3:0 - Sebastian Łętocha 65'

Stal Mielec: Wyparło (69' Daniel) – Kardys, Duda, Kościelny, Getinger, Macior (46' Mącior), Korzepa (71' Załucki), Skiba, Jaworski, Letocha (71' Próchnik), Bożek.

Korona Kielce: Małecki (76' Mazur) – Pietras, Bednarski, Merchut, Pylypchuk – Kiełb (62' Smolarczyk), Załęcki, Rogala, Mularczyk, Markovic (62' Laskowski) – Trytko.

Żółte kartki: Kiełb, Rogala (Korona)
Czerwona kartka: Pylypchuk /35' za ostry faul/ (Korona)

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!